Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Site idareci kardeşlerime.

Aylar öncesinde bu konuyu ben acmistim ve müsadenizle bir noktayi aciklamak ve konuyu bitirmek istiyorum...

Simdi hatirlayamadigim bir konu hakkinda yorum yapmistim.
Buna müteakip konu kaldirilmisti.
Buna benzer durumlarla bir kac kez karsilasmistim.
Acaba sorun bendenmi kaynaklaniyor diye kendime sormus ve bir hatamiz varsa bunu telafi etmem gerektigini düsünmüstüm. Neticede bizim yüzümüzden bir cok insanin degerli paylasimlarida heba olmasin dedik...
Bende idareci kardeslerimi teker teker rahatsiz etmek yerine , böyle bir baslik altinda genel bir ricada bulunmak istemistim.

Daha sonraki zamanlarda yine yorum yaptigim bir konu kaldirilinca sorumlu kardesimizi özel mesaj yöntemiyle rahatsiz etmistim.
Kendisinden Allah (c.c.) razi olsun ...büyük bir nezaketle alakadar oldu.
Ve bende anladimki ...
1. kaldirilan mesajlar silinmiyor.
2. Eger bir konunun kaldirilmasi gerekiyorsa hakli olarak paylasimi yapan tüm üyelere degilde, konuyu acan kardesimize bilgi veriliyor.
Burdan yola cikarak diyebilirimki gerekli hassasiyet, en azindan benim izlenimlerime göre gösterilmeye calisiliyor.

Ayrica böyle durumlarda, ilk önce bölüm sorumlulariyla özel mesaj yöntemiyle irtibata gecilmesi gerektiginin daha faydali olacagini anladim.
Konunun son günlerde tekrar gündeme gelmis olmasi kendi acimdan gereksizdir.
Idareci büyüklerime ve kardeslerime basarilarinin devamini diliyor Cenabi Allah yar ve yardimcilari olsun diyorum....

Konuyu kilitleyelim en iyisi..

inşaallah bir pürüz olursa üyelerimiz bize özel mesaj atsınlar..

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com