Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ?

ARKADAŞLAR SİZE BELKİ BİRAZ TUHAF GELECEK BİR KONUDA AKIL DANIŞMAK İSTİYORUM.BEN VAZİFEM GEREĞİ GENELLİKLE HER GÜN İNSANLARLA HAŞİR NEŞİR OLMAK DURUMUNDAYIM.BİR KADINCAĞIZ EŞİNDEN AYRILMIŞ BİR İNSANLA İLK EVLİLİĞİNİ YAPIYOR,BEN DETAYLARDAN BAHSETMİYCEM AMA ERKEK ESKİ HANIMINI UNUTMADIĞINI GÖSTEREN TUHAF HALLER SERGİLİYOR.BUNLAR EVLENELİ 3 SENE OLMUŞ.SİZCE ERKEK NEDEN BÖYLE YAPIYOR OLABİLİR VE KADININ BU DURUMDA NE YAPMASI GEREKİR(BOŞANMA DIŞINDA).

cevaplarınıza ihtiyacım var,laf olsun diye sormadım bu soruyu,bir kardeşimiz zor durumda.

kadın ve erkek fıtraten farklıdır,

erkekler aynı hissiyatı farklı kadınlar için aynı şekilde yaşayabildikleri halde kadınlar öyle değildir,

kadın erkeği sever ve ondan başkası olmaz,

bu durum normal kadınlar için geçerli tabiiki,son günlerdeki haya sınırını aşanlardan bahsetmiyorum,

evliliği eğer kadın bitirdiyse erkek genelde kadını unutmaz,

ve genelde kadın boşanmaya karar verdiyse onu hiçbirşey durduramaz çocuk da dahil,çünkü sabreder ve sonuna gelip sevgisi bitince evlilikte biter zira kafasında bitirmiştir zaten,

eğer ikinci evlilikte zahiri şartlar aynıysa yani temizlik,yemek,saygı,sevgi,ilgi, tek bir şey kalır,

en edepli şekilde şöyle diyeyim,ten uyuşması,

ve erkek için bu kısım diğer her şeyden önemliyse ve ilk eş ile bunu yakaladıysa ikinci eşin asamesi okunmaz,

benim fikrim bu,

ama kişileri iyi tanıyıp ,iyi değerlendirmek ,iyi konuşmak ve öyle yorum getirmek lazım zira sadece tecrübe ile konuşuyoruz evlilik danışmanı değiliz,

Yani cepni kardeş sabırdan başka bişey yapılamaz diyorsunuz.Neyse ilginize teşekkür ederim.

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com