Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

istanbuldaki ler avrupalilari gecmis midir?

gecenlerde apartman sorunlari icin hollandali komsuma gittim kapiyi tikladim adam cikti ve beni esim evde yok senle konusmam diyerek geri cevirdi!!!

45 50 yaslarinda hollandali bibayanin babasini dudaktan operken gordum ve irkildim sonra akibinde facede bir arkadasimin grubunda bu olayi paylastim normal mi diye verilen yanitlar soyleydi ne olur ki babamin dudaklarini operim ...bunu boyle dusunen kendisi ensest diyenler, 10 yildir avrupada yasiyorsun hala ogrenemdin mi diyenler vs....

ve aradan bi mudet gecti hollandali bi genc kis babayla kisdan bahseti dudaktan operken gordugunu soyeledi...bende normal mi dedim sizin kulturunuzde diye

hisimla oturup kalkti yerinden ve hayir dedi ensestmis iliskileri

face grubunda olan arkaas istanbuldan bu arda ve arkadasalari

Türkçeyi düzgün yazamadığın için sadece 1. yazdığın cümleyi anlayabildim. Oradaki olayda bana normal geldi çünkü onların kültüründe olagan birşey bu ve birazda eşine olan saygıdan kaynaklanıyor sonuçta hiçbir kararı tek başlarına vermiyorlar

konuyu anlaymamissiniz turkceyi duzgun yazarim ama lapropumdaki harfleri kucuk yigenim kopardi :)45 50 yaslarindaki hollandali kadin babasini dudaktan opuyor bende bunu goruyorum ve konuyu face grubu olan istanbulda yasayan bir arkadsimda facede aciyorum su sekilde 45 50 yaslarindaki kadinin abbasini dudaktan bababasini opmesi normal mi diye? hepsinin cevabi suydu. ne olurki babamin dudagindan operim, konyu acan kendisi ensest diyen bile oldu bana...aradan bi vakit gecti hollandali genc kiz geldi yanima dediki ya dedi ben o kadini babasiyla opusrken gordum felan..bende sizin kulturunuzde normal saniyordum dedim...oda hayir dedi bagirarak...yani olay su istanbuldakiler ensest bi iliskiyi bile ilerilik adinda normal gordu

Tabi ki normal bişey değil bu. Hatta dinimizde bir kız ergenlik dönemine girdiği andan itibaren öz babasıyla bile samimi (yani çok sıkı fıkı ) olmaması gerekiyor. Hatta babasının karşısına vücut hatlarını aleni şekilde ortaya çıkaran, dekolteli, transparan tarzı bile giyinmemesi lazım. Çünkü şeytan her daim fitne fesat peşindedir. Kaldı ki sen dudak dudağa öpüşmekten bahsediyosun. Bu kesinlikle islama aykırıdır bunun normal olduğunu düşünenler ''bence'' müslüman olamazlar. Sana nacizane tavsiyem bol bol islamla ilgili kitaplar okuman (ama ehli sünnet yazarların) ve internetten ehli sünnet hocaların (ahmet mahmut ünlü,nurettin yıldız vb.) videolarını seyretmen. Ayrıca islama aykırı hareket eden komşu,arkadaş,akraba kimselerden uzak durmak senin için iyi olacaktır

ben onlara uymuyorum hem babam beni isirarak sever :) 30 yasindayim ve hale isirara seviyo ya....arkadaslarimi terk ettim onlar beni terk etmisti zaten onceden facede hep ben slm verirdim onlardan yanit bile alamadigim oldu...istanbuldaki akrabalarimin kucu bi kismi boyle..ne kadar acik sacik olsalarda aileleri dindar oldugu icin cok saygililar onlarlada paylasacam biseyim yo gerci..dediginis yazarlari okumuyorum okumamda kendime cok baski yaptigimda tamamen dinden sogudum basortuyu bile cikarmayi dusundum yani..hatta toparliyamadim bi turlu

ben onlara uymuyorum hem babam beni isirarak sever :) 30 yasindayim ve hale isirara seviyo ya....arkadaslarimi terk ettim onlar beni terk etmisti zaten onceden facede hep ben slm verirdim onlardan yanit bile alamadigim oldu...istanbuldaki akrabalarimin kucu bi kismi boyle..ne kadar acik sacik olsalarda aileleri dindar oldugu icin cok saygililar onlarlada paylasacam biseyim yo gerci..dediginis yazarlari okumuyorum okumamda kendime cok baski yaptigimda tamamen dinden sogudum basortuyu bile cikarmayi dusundum yani..hatta toparliyamadim bi turlu

Anladığım kadarıyla senin aklın epey bulanık. Çözemediğin ismini koyamadığın karmakarışık duygular içerisindesin. Öncelikle Allah (c.c) yardımcın olsun. Sen ne yap biliyormusun. Bırak millete soru sormayı bişey danışmayı bak bu gece mübarek miraç gecesi. Güzelce örtün abdestini al kıl namazını sonra başla Allah'a dua etmeye af dile seni doğru yolda doğru insanlarla beraber etmesi için. Aç internetten bu gece okunması büyük sevap kazandıran duaları bul onları oku yani bu geceyi ibadetle geçir. Sonrada aklına ne takılırsa rehberin Kur'an olsun. (Dinden soğuma kelimesinide aklından da lugatından da çıkar lütfen. Akıllı insan için eşi bulunmaz en güzel şey İslamdır)

kafam karma karisikkkkkkkk emin ol

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com