Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayarınız Besmele ile açılsın...

arkadaşlar gerçekten korkmaya başladım.bakın bu bir forum şakasıysa tebrik ediyorum çok hoştu..tekrar tekrar açıp kapatıyorum aynı kıkırdama sesleri... mpower kardeşim bi yardımcı olursan çok hora geçecek ..yada deli prof kardeşim bi el atsanız uruma hiç fena olmaz hani...

sorun indirme ise
linki tıkla eğer flashget gibi programlar varsa gelen uyarıyı iptal et
rapidshare link sayfası açılır o zaman ordan free tuşuna basıyoruz açılan sayfada süre sona erince aşağıya bir kutu gelir o kutuya güvenlik kodu olan hemen üstündeki harf ve rakamlar yaz ardından download via ..... diye devam eden tuşa bas indirmeye başlar
şimdi benden bu güvelik kodunu istiyo ne yazacam kutucuğa kodu göremedim ben o konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

şimdi benden bu güvelik kodunu istiyo ne yazacam kutucuğa kodu göremedim ben o konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

kardeş sayfayı yenile yada kutunun üstünde sağ fareye tıklayıp resmi göster de
resime gelince farenin şekli değişir..

arkadaşlar gerçekten korkmaya başladım.bakın bu bir forum şakasıysa tebrik ediyorum çok hoştu..tekrar tekrar açıp kapatıyorum aynı kıkırdama sesleri... mpower kardeşim bi yardımcı olursan çok hora geçecek ..yada deli prof kardeşim bi el atsanız uruma hiç fena olmaz hani...

anise kardeşim tekrar yüklemeyi deneyin sorun devam ederse başka bir yöntem ile sorununuzu çözelim

kardeşim tekrar yükledim ama nafile yine o kıkırdama gülüş sesleri geliyor..yok benim pc hakkaten bi tuhaf galiba.. ;D 8) ::)

herkese teşekkürler...

Anise kardeşim bu program windowsun normal açılış sesini, kapanış sesini, ve hata sesini değiştiriyor. Senin bilgisayarında normal açılışta bi problem olup windows açılış sesini veremediği için hata veriyordur; bundan dolayı o gülme sesleri geliyordur...

kardeşim peki ne yapmam gerekiyor?

aslında senin yapman gereken kendi bilgisayarının problemini çözmen bi hata uyarısı veriyorsa onu çözmek gerek onu da ben bilmiyorum malesef. hata kodu veriyorsa onu bilgisayar konusunda uzman arkadaşlarımız var forumda mesela farukaktaş :) onlara bildirebiliriz...

ilginize teşekkür ederim kardeşim.ben daha çok yeni başladım pc kullanmaya .o yüzden de pek diil hiç anlamıyorum bu işlerden.hata kodu falan görmedim ama dediğim gibi acemiyim daha. yinede teşekkür ederim...

anise kardeşim
bilgisayarımdan c: klasorune ordan system klasoru daha sonra winsound klasorune gir orada winstart diye ses dosyası var mı ona bir bak

anise kardeşim
bilgisayarımdan c: klasorune ordan system klasoru daha sonra winsound klasorune gir orada winstart diye ses dosyası var mı ona bir bak

var kardeşim şimdi ne yapayım?

aa besmele-i şerif burdaymış... ama nasıl aktife edeceğim?

eğer o dosya varsa
sırasıyla
1--başlat
2--denetim masası
3--ses efekti ve ses aygıtları simgesini çift tıkla
4--en yukarıda sekmeler var oradan ses efektini seçin
5--program olayları kısmından windows u başlat ı seç
6--aşağıdaki gözat tuşunu tıklayarak c sürücüsünün içinde system klasoru altında winsound klasoru içinde winstart dosyasını göster
yada C:\System\winsound\WINSTART kırmızı renkli adresi gözatın yanında ki kutuya kopyalayıp yapıştır..
7--uygula butonuna tıkla
ekranı kapatabilirsin tamam yada (X) işarete bas farketmez

bundan sonraki açılışlarda besmele ile açılacak

ah kardeşim Allah razı olsun ..Allah ne muradın varsa versin.tamamdır oldu..yalnız kıkırdama sesleri hala mevcut..onları kaldırmanın bi yolu varmı dursunmu?

çok başını ağrıttım kusura bakma hakkını helal et kardeşim..

ah kardeşim Allah razı olsun ..Allah ne muradın varsa versin.tamamdır oldu..yalnız kıkırdama sesleri hala mevcut..onları kaldırmanın bi yolu varmı dursunmu?

çok başını ağrıttım kusura bakma hakkını helal et kardeşim..

amin
helali hoş olsun ne demek ben sadece vesile oldum o kadar

kıkırdama sesleri aynı yerden kaldırabilirsin windows önemli durma işleminde kıkrdama geliyor Windows XP Ani Durma bunu oraya yapıştır yada oradan istediğiniz bir sesi seçin kıkırdama gidecektir..

tesekkürler kardes :) :) :) :)

Program Tanıtımları

MollaCami.Com