Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayarınız Besmele ile açılsın...

Güle güle kullanın kardeşim.
Ayrıca Deli_Prof kardeşime de teknik destek için teşekkürler...

teşekürler Allah razi olsun çok güzel bir program :)

ben teşekkür ederim..

güzel bir paylasim , tesekkürler

bende de başlangıçta besmele yoktu kıkırdamada yoktu :) sonunda selam veriyordu ama hergece kapatırken ödümü koparıyordu ;D alışmaya başlamıştım ama bana göre değil sildim ::)

yükledim denemeye çalışıyorum sonuçtan sonra (gülme olmazsa :D ) yorumumda gelecek inş.teşekkurler

:D kapatırken önce bir gülme sesi ;D sonra selam verdi sağolsun..

açılırkende besmele i şerif vardı.HZ ALLAH razi olsun çok hoşuma gitti başta power olmak üzere emeği geçen

herkese teşekkür ederim 8) 8)

Gözlerinize sağlık. Ben teşekkür ederim.
Güle Güle kullanın. :D

Format atılınca silindi ama bir daha yükleyecem ;)Annemle babamın çok hoşuna gitmiş :)

Bilgisayarı ilk aldığım sıralar...

Acemiyim de üstelik.

Bu mezkur programı gördüm birilerinde... :) Dedim kurayım...

Laptobun daha tam manasıyla fonksiyonlarını bile bilmiyorum. O gün Üniversite kütüphanesine götürdüm laptobu.

Açma düğmesine bastım ve açılırken raftaki kitaplara göz atayım diye ayakladım.

O da ne?

Birden arkamdam bizim yanık sesli laptop bir besmele çekmeye başlamaz mı? Biraz ötemde laptop ve burda ben... Kalakaldım...

İçimi bir korku aldı. Hayır ondan değil, "Acaba bizin makine işi büyütüp bir de Kur'an ziyafeti falan vermeye kalkar mı?" diye...

Gerisini siz düşünün artık...

Aman siz siz olun, laptobunuzun olur olmaz yerlerde aşka şevke gelmesine izin vermeyin. ;)

;D ;D :D ;D çok komık ya gözlerımden yaslar geldı gulmekten Allah razı olsun kardeşim ..
:D

bende gecelerı cok korkuyorum bırden selam verıyor ::)

;D ;D :D ;D çok komık ya gözlerımden yaslar geldı gulmekten Allah razı olsun kardeşim ..
:D

bende gecelerı cok korkuyorum bırden selam verıyor ::)

gece bide sessiz ortam olunca sırf ben değil ev ahalisi irkiliyordu.. :)

http://rapidshare.com/files/53418911/winsound.rar

şifre : aleyna

küçük bir dosya yükleyin ve bilgisayarıınız açılırken besmele çeksin ve kapanırken selam versin. çok güzel bir program

teşekürler Allah razi olsun çok güzel bir program :)

krdeşim benim pc demi bi sorun var yoksa bende mi bilemiyorum ama başlangıçta besmele çeken falan olmadı ...yalnız çok ilginç gülme sesleri geldi...sonunda selam verdi ama başlangıçta bi kıkırdama oldu başka bişi yok...sizce neden? ??? ???

acil cevap bekliyorum..ya kendimi çok kötü hissettim ..besmele beklerken birileri kıkırdamaya başladı.. :o :o

İlginç!... Anise kardeşim,bende kullanıyorum ama burdan yüklemedim programı daha önceden beri vardı bende.
Besmeleyle açılış ,selamla kapanma.Kim hazırlmaşışsa Allah razı olsun diyorum.

Program Tanıtımları

MollaCami.Com