Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ruyam ve kafir denilen kisiler hakkinda soru

Karsima oyle gayri muslumanlAr cikiyor ki! Bunlarin ozellikleeri muslumandA olmasi gereken ozellikler hatta cogu muslumanim gecinen insanlari solluyacak kisilik ozellikleri vAr? Ben bu kisilere nasil islamla tanistirabilirim... Dilimle soyleyemiyorum cunku... Bu kisiler ne hristiyan ne dinsizler genel olarak inanclari boyle... Ornegin bi psikologum var... Bana mail adresini veriyor hatta ofkelendigimde gelip ona bagirmami soyluyor .sIkiysa turkiyede bi psikolog hayatta bunu yapmaz parasini alirda konusur.. Gonullu isleri yaptiran kordinetorumda oyle keza... Bugun ruya gordum gonullu isler kordinotoru ile ilgili soyle diyordu ruyamda " ben musluman olacaktim neden ise gelmedin? " sizce bu kisilere hidayet icin dua yetrli mi sizde edin lutfen ayni zamanda bu kisiler icin dua Bekliyorum islama kazanilmali bu iyi insanlar

Isi kafamda bitirmistim ve hicbisey soylemeden 3 hafta ise gitmedim.o ruyayi gordukten resepsiyondan gonullu isler kordinatorunun mailini attim halimi Arz ettim... isten kovulmam gerekirken kadinin maili suydu cok gecmis olsun seni cok ozledik ne zaman tekrar ise basliyorsun oldu.... Bu iyilik karsisinda hayretim sasti... Ne olur dua edin bu iki kisi musluman olsun:(

Bana da sevdiğim bir doktor "Hiçbirşeyi içine atma birilerinemi kızgınsın sinirlerin bozuk insanların olmadığı sessiz bir yere git mümkünse dağ, tepe çık bağırabildiğin kadar bağır, kime sövmek istiyorsan kime kızgınsan git bağır içini boşalt" demişti ((: Hak vermiyor değilim...

Banada bir hoca demisti...sinirlendigin zaman kalk abdest tazele. Sinirin yatismazsa Namaz kil.

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com