Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kadir Mısırlıoğlu - Harika bir Kıssa-

Kadir Mısıroğlu - HARIKA KISSA.. - Dailymotion video

Muhterem Kadir Mısıroğlu'da çok güzel anlatıyor, Allah (c.c.) ona hayırlı uzun ömürler versin...

Teşekkür ederim anise kardeşim.

Kadir Mısıroğlu MÜNAFIKTIR ..
hem nalına hem mıhına vuran eski bi Ajan paravakatördür ve Darbecilerin adamıdır....

Münafıkların listesi mevladi kardeşimize verilmiştir :)

Evet...

Mümin müminin aynasıdır. Kim diğerine ne diyorsa kendisi öyle olduğu içindir.

sen kimi biliyorsun tanıyorsun da böyle konuşuyorsun ?
Her sakallıyı DEDEN sanma aslan yavrusu biz bu yollarda HEDER olduk biliriz kimin nece Kahpe vede Kalleş olduğunu...

Mevladi kardesim, senin ajan ve darbecilerin adami dedigin Kadir Misiroglu ömrünün kayda deger bir kismini avrupada sürgün yasadi. Öyleki bes kurus parasizliktan evladinin cebindeki ciklet parasina bile tenezzül etmek zorunda kaldigi günleri oldu....Darbecilere hizmet eden ajanlara bogazda yalilar verildigi bir dönemde Kadir beyin vatandasliktan atilmasi ve sürgün yemesi hayli manidardir....

dostum bu adam rahmetli İmam Humeyninin İranda İslam Devrimi yaparken onun hakkında ki ağıza alınmaz hakaretleri bana onun KİM olduğunu öğretmiştir...
Ajanlar hem nalına hem mıhına vurarak insanları Yönlendirirler ve kafalarını karıştırırlar, Aczimendi PAPAZI MÜSLÜM GÜNDÜZ KEFERESİNİ örnek vereyim.
Dine en büyük ZARARI PAPAZ mı yoksa HOCA mı verir ? HE

Humeyniyi elestirmek ajan olmaya delil kabul edilseydi eger, o halde ulemanin ,mesayihin ve avamin 90% dan fazlasi ajandir. Humeyninin elestirilemezligi veya dokunulmazligimi var?

Humeyni referans degildir kardesim.
Herkes gibi bir beserdir ve sürüsüyle yanlisi vardir.
Ehli sünnet diye tabir ettigimiz firkanin hemen hemen bircok ulemasi ve fikir adami onu elestirmistirde.

Haa hakaret edilmez...etmisse hata etmistir....lakin hakaret noktasinda ayni hassasiyeti humeyninin ülkesinden cikan seslerede yapmanizi tavsiye ederim. Zira bir Misiroglu humeynide hakaret etmisse, siilerin bir kismi sahabeye ve ehli beyte devamli hakareti sanki kendilerine itikat kabul etmisler.

Cahil cesareti de çok ilginç oluyor :D En azından bize gülecek malzeme çıkıyor :D

İran da İslam Devriminin nasıl ve ne şartlarda yapıldığını bilsen MUCİZE dersin..
Silahsız ve Mazlum Müslümanlar Şahın ABD nin ORDUSUNA karşı SAVAŞMIŞ CİHAD etmişler ve ardından İslam devrimi ilan edilmiş ve ardından 7 Düvelin GAVURU, MÜNAFIĞI iRAKIN ZALİMİ Seddam Hüseyini GAZA getirerek İRANA 8 senelik SAVAŞA mecbur edilmiştir ve 8 sene ABD, RUSYA, İNGİLTERE, FRANSA, İSRAİL, ALMANYA MISIR, ÜRDÜN, S.ARABİA,KÖRFEZ ÜLKKELERİ, FAS ve hatta FKÖ ve dünyanın bütün Kafirleri ve Münafıkları İRANA KARŞI SAVAŞAN iRAKIN ARDINDA YER ALDILAR FAKAT 8 SENE SONUCUNDA iran dİMDİK AYAKTA VE islam devrimi izzet içindeyken İRAK ZİLLET içinde kalmıştır...
ben ehli sünnete mensubum fakat İran İslam Devrimi sayesinde Marksizmi TERK edip İSLAM ile tanışmış biriyimdir....

Merak edersen PİR-İ AŞK adlı İmamın yazdığı ve türkçeye çevrilmiş kitabını oku . İmamı tanımadan şii veya sünni veya avamın ne dediği bi kıymet ifade etmez...
Bi müslümana HAKARET VE KİN VEDE nefret KUSANDA insan sıfatı olmaz.

Iran 50 li yillarda Rusya, Ingiltere ve Amerikanin petrol mücadelesinin sahnelendigi bir alandi.
Ingilizler petrol tekelini Musaddik basa gecince ellerinden yitirdi ve meydan ruslarla amerikalilara kalmisti.
Humeyninin devrimine giden sürecin baslangici iste bu rus - abd mücadelesi sonucu olmustur.
Raif Karadagin " petrol firtinasi" adli kitabini okursaniz faydali olacagini düsünüyorum.
Olaylar sizin gördügünüz sekliyle perdenin önünde sergilendigi gibi degildir....bu oyunun perde arkasindaki oyun kurucularin etkisini görmezden gelirseniz sergilenen tiyatroyla yetinirsiniz.

Sizin hidayetinize vesile olunmussa bu ayri bir cehre ile degerlendirilebilir lakin ferdi olumlu veya olumsuz gelismeler , siyasi, itikati ve tarihi gercekleri yok saydiramaz kimseye. Bizler burda siyasi, itikati ve fikri anlamda mülahaza ediyoruz.
Islami diye adlandirilan bur devriminciler,
anayasaya " devletin dini islam,MEZHEBI CAFERILIK " tir diye iafede edecek kadar mezheb takintisi icindedirler.
Bugün iranda sünnilere uygulanan baskiyi sagir sultan bile duyduda sizmi duymadiniz yoksa.?
Güney azerbaycanda uygulanan fasit safevi politikasindandami haberiniz yok sizin?
Tahranda sünnilere bir camii acilisina bile müsaade edilmemesinden haberiniz varmi?
Nerde bizim islam kardesligimiz?
Nerde kaldi vahdet anlayisi?
Laik rejimle yönetilen Türkiyede bile her sehirde ve hatta her kasabada bir veya birkac caferi camii ve alevi cemevi mevcutken, adi ISLAM olan bir rejim nasil oluyorda bu toleransi gösteremiyor?

Bi müslümana HAKARET VE KİN VEDE nefret KUSANDA insan sıfatı olmaz.

Yukaridada belirttik.
Ashabin ve ehli beytin bir kismina hakaret eden, onlardan nefret eden ve kin kusan siianin sapik kololari ve hamisi iran devleti idarecileride sizin bu formülünüz sonucu insan sifatindan mahrumdur....

Humeyninin görüslerini biraz daha arastirin derim...haddini asan görüsleri var.

Ben İran İslam Devrimine kadar ki yaşamımda Marksist ve ateist idim ve benimle ayni düşüncelere inanan yoldaşlarımdan da İran İslam Devrimiyle birlikte İslama yönelme olmuştur..
mezhepçilik ,tarikatçilik ve benzeri bütün hizipler sizin olsun Bizler rahmetli İman Humeyni ve onun gibi bu Devrime katkı vermiş kişilerin türkçeye çevrilmiş eserleri okuduk ve İslamın aslının DEVRİMCİLİK ( İNKİLAPÇILIK ) olduğunu fark ettik ..
caferilik, hanefilik, şafilik, malikilik, vahhabilik ,hanbelik , haricilik ve diğer mezhepler hepsi sizin olsun ve aranızda boğuşun boğuşa bildiğiniz kadar bize İslam ve Müslümanlık yeter .
Bilgi eksikliğiyle BÖLÜCÜLÜK yaptığınızın FARKINA varın..
Biz ne şiiler gördük Yezid den beter Yezid /nede Zalimler gördük Seddamdan beter Zalim.

Degerli kardesim, lütfen yazdiklarinizda biraz daha dikkatli olup ithamlardan vazgecin.
Iddia ettiginiz gibi MEZHEBCILIK yapmadim. Kimseye caferi veya selefi diye saldirganlik yapmadim.
Yalnizca, caferiligi ön planda tuttuklari icin bir devletin politikasini elestirdim. SIIa'nin sapik görüslerini elestiririm ama kimseyi sii diyerek hakarete maruz birakmam vede dislamam.
Sizden bu ince detayi idrak etmenizi istirham ederim.

Eger siz birsekilde hidayet bulmussaniz bunun icin Cenabi Allah'a sükür edin...zira size hidayet'i NASIP etmis. Humeyni yalnizca vesiledir ve vesileler hata yapmaz diye bir kaidede yoktur.
Hastaligimin iyilesmesine vesile olan doktor'a mütesekkir olabilirim...lakin benim hastaligimi iyilestiren ayni doktor bir sebeple hata sonucu baska bir hastanin öülümünede sebep olabilir. Bu durumda onu ilelebet savunmak gibi bir durum söz konusu degildir. Zaten derdin devasini Cenabi Allah vermistir....

Siz Humeyninin " islam fikihinda devlet " adli kitabini bulabilirseniz okuyun ve daha sonra fikir beyan edin derim....

Son kez tekrar etmem gerekirse,
ben sizi gayet iyi anliyorum,
sizden beni anlamanizida beklemiyorum,
kendi saadetiniz icin saglikli bir arastirma yapmanizi tavsiye ediyorum....

biz göreceğimizi gördük bileceğimizi bildik okumamız gerekeni okuduk yaşımızı almış insanız dünkü çocuk değüilim ..
Lübnanda İslami Tevhid adlı bi Silahlı örgütün başındaki Şeyh Seyyid Şaban adlı kişi 1980 li yıllarda ehli sünnete tabi bir Alim kiş, İrana gitti ve dönüşünde verdiği beyanatta bütün Müslümanların İmama tabi olmaları gerekir dediğini çok iyi biliyoruz haa keza Türkiyeden ve Dünyanın 4-1 yanından Ehlisünnet Alimleri ve Kanaat önderleri hemen hemen hepsi ayni görüşte beyanatlarda bulundular ..benim için İran İslam devletidir ..
İNSANLAR BİLMEDİKLERİ ŞEYLERE DÜŞMANDIRLAR....

Youtube Videolar

MollaCami.Com