Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

En güzeli ararken gönül...

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=zL9GUiv6zk0[/youtube]

En güzeli ararken gönül...

site site dolanip en güzel siteyi bulacam derken ömür biter de süfli bir sitede takili kaliverir gönül..

Molla Cami nin güzelligini kesfedenlerden oluruz insaallah ;)

herzaman en mükemmeli ve en iyisini ararız elimizdekilerin kıymetini bilmiyoruz malesef. paylaşımın güzeldi teşekkürler ;)

herzaman en mükemmeli ve en iyisini ararız elimizdekilerin kıymetini bilmiyoruz malesef. paylaşımın güzeldi teşekkürler ;)

www.mollacami.com gibi güzel bir site varken daha güzeli aramak mi düser bize dimi ;)

ben bunu hayat için söyledim yoksa en güzeli mollacami.net zaten başka güzel aramıyoruz :D

ben bunu hayat için söyledim yoksa en güzeli mollacami.net zaten başka güzel aramıyoruz :D

hayat icin demistiniz evet:))))

ben biraz da mollalastirdim ;)

;)

eklenen videoyu göremedim bende çıkmadı ??? :-X

Ellerinize sağlık güzel olmuş

sonunda izleyebildim çok güzelmiş ;)

teşekkürler

kaç defa izlediğimi sayamadım bile çok güzel elimize geçen fırsatları iyi değerlendirmek gerektiğine güzel bir örnek olmuş.teşekkürler...

her zaman daha iyisini bulmak isterken ömür geçer ve sonunda en kötüsüne bile razı olmak zorunda kalır
bu yüzden de gençlik gitmeden doğru seçimler yapmayı öğrenmek gerekir
gerçektende çok güzel bir söz
bu kadar güzel bir paylaşım için teşekkürler ellerinize sağlık

Herhangi bir durumda yapacağımız seçimde özgürüz. Ancak bunu yaparken seçimimizi izleyecek sonucu da kabul etmiş oluruz. “Bir değneği ucundan tutup kaldırdığımızda, diğer ucunu da kaldırmış oluruz ve ben öbür ucu kaldırmak istememiştim demek bişey ifade etmez.seçimlerimiz hayatımızın ta kendisidir mollacami de bu net alemindeki en iyi seçimimiz e hayatımız hep en iyisini en güzelini seçmekle geçsin o zaman....

Herhangi bir durumda yapacağımız seçimde özgürüz. Ancak bunu yaparken seçimimizi izleyecek sonucu da kabul etmiş oluruz. “Bir değneği ucundan tutup kaldırdığımızda, diğer ucunu da kaldırmış oluruz ve ben öbür ucu kaldırmak istememiştim demek bişey ifade etmez.seçimlerimiz hayatımızın ta kendisidir mollacami de bu net alemindeki en iyi seçimimiz e hayatımız hep en iyisini en güzelini seçmekle geçsin o zaman....
;) amin...

baya güzel bir çalışma olmuş sayın piri reis kardeşim
bizde bir deyim var dimyatta pirinç araken eldeki bulgurdan olmak diye biz bulgurumuza razıyız:)))tabi kendi adıma

Herhangi bir durumda yapacağımız seçimde özgürüz. Ancak bunu yaparken seçimimizi izleyecek sonucu da kabul etmiş oluruz. “Bir değneği ucundan tutup kaldırdığımızda, diğer ucunu da kaldırmış oluruz ve ben öbür ucu kaldırmak istememiştim demek bişey ifade etmez.seçimlerimiz hayatımızın ta kendisidir

ve Bazen bir AN'ın hatası bir ÖMRÜN cezası oluverir....

Youtube Videolar

MollaCami.Com