Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

BÖYLESİ BİR İLK Quran Explorer

Arkadaşlar Biraz Bekleyip 40 sn gibi sonra link açılıyor çok güzel LÜTFEN......

Mükemmel bir Kur*an programı gibi ama online kuran Tıklayın, istediğin dilde ve istediğiniz Hafız*dan dinleyin.

Ekran ikiye bölünüyor. Birinci bölümü Türkçe meal, ikinci bölümü Arapça Kur*an...

Çok güzel, linke bakınca anlayacaksınızistediğiniz dili, cüzü, şeyhi, hizbi, sayfayı hepsini seçiyorsunuz sonra

okuyor..Okurken renklerle hangi ayet ve tercümesi gösteriyor Mükemmel bir çalışma ben çok ama çok

beğendim.......

Translation (SAĞTARAFTA)TÜRKÇE VE DİĞER DİLLERE ÇEVİRE BİLİYORSUNUZ
.......

Şimdi Aşağıdaki linki TIKLAYIN

http://www.quranexplorer.com/quran/

Herşeyin internet ortamına döküldüğü bu zaman da bir surenin mealini bulmak için güzel olmuş.Paylaşım için teşekkürler

Harika bir paylaşım. Allah razı olsun.

paylasim icin tesekkürler... yanliz benim dikkatimi ceken, arapca olan kismi bizim simdi okudugumuz kuran gibi harekelenmemis daha cok arabistandaki kuranlar gibi tecvitli harekelmis... onun icin tecvidi bilmiyenlerin okumasi zor... onun yerine dinlerler...

ilginize teşekkürler.Allah cc. razı olsun...

Allah razı olsun ,

ihtiyacım vardı böyle bir siteye,

çok güzel..yalnız mealde türkçe bölümünü bulamadım..bulan varsa bi yazar mı lütfen..

ben dinleyemedim

muhteşem olmuş kardeşim ALLAH razı olsun teşekkürler :D :D

üstte dil seçimi var ,

tıklarsanız seçenekler içinde türkçede var,

evet cepni kardeşimiz doğru söylüyor Translation yazan yerden türkçeyi seçerseniz türkçe mealinide aynı zamanda görmüş olursunuz.selametle...

bana faydası olmayan site olsa ne ola olmasa nem ola...

beddavi eğer açmıyorsa teknik bir sorun var senin pc de, belki açacak proğram indirmen gerekiyordur.yöneticilerden yardım iste.çünkü başka birinde sorun yok.selamlar...

beddavi eğer açmıyorsa teknik bir sorun var senin pc de, belki açacak proğram indirmen gerekiyordur.yöneticilerden yardım iste.çünkü başka birinde sorun yok.selamlar...

kimden nasıl yardım istiyeyim onuda bilmiyorum .. . kardeşim ilgilendiğn ve uyardığın için ayrıca çok teşekkür ederim ve ben kimseden yardım da dileyemem huyumdur kötü bir huydur ama galiba genetiktir teşekkürler ederim dinleyemesem de olur ne yapayım..

Youtube Videolar

MollaCami.Com