Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bir Rica:Rüya Tabiri.

Her rüyada ya eşimin hamile kaldığını yada başka tanımadığım halime kadınlar görüyorum yada sırtı bana dönük çocuklar görüyorum.Tabiki seviniyorum çocuk sahibi olacam diye.Fakat takip eden günlerde sonuç alamıyoruz.Yani rüyanın tam tersi çıkıyor.Bu durum nasıl açıklanabilir

Rüya tabiri yapmak haddime düşmez ama rüyada sırtı dönük çocuklar görmenizin altını çizmek isterim,her olumsuzlukta acaba nerede hata ediyorum u kendimize sormalıyız bence,Allah gönlünüze göre versin,hakkınızda hayırlısı neyse o olsun.

Rüya tabiri yapmak haddime düşmez ama rüyada sırtı dönük çocuklar görmenizin altını çizmek isterim,her olumsuzlukta acaba nerede hata ediyorum u kendimize sormalıyız bence,Allah gönlünüze göre versin,hakkınızda hayırlısı neyse o olsun.

Biraz daha açamazmısınız söylediğiniz cümleyi(rüyada sırtı dönük çocuklar görmenizin altını çizmek isterim,her olumsuzlukta acaba nerede hata ediyorum u kendimize sormalıyız bence)

Rica ediyorum.

http://ruya.ihya.org/

belki yardımı olur

Biraz daha açamazmısınız söylediğiniz cümleyi(rüyada sırtı dönük çocuklar görmenizin altını çizmek isterim,her olumsuzlukta acaba nerede hata ediyorum u kendimize sormalıyız bence)

Rica ediyorum.

Yani demek istediğim,rüyanızda gördüğünüz çocukların sırtı size dönükmüş,buda bizce küskünlük alameti değilmi?kendimden örnek verecek olursam,bende ilk evlendiğimde en kısa zamanda çocuğum olması için dua ediyordum fakat oldu ama eşimi kaybetme tehlikesi yaşadım ve oğluk erken doğumla dünyaya geldi ve malesef 15 gün yaşadı , o yüzden şu an dua ederken bile elimden geldiğince ettiğim kelama dikkat ediyorum,sizede anlatmak istediğim buydu aslında..

Yine bir rüya gördüm arkadaşlar
Rüyamda vefat etmiş olan ananemle telefonda görüşüyordum
yanımdakilere ananemin sesi iyi geliyor diyorum...

Bu ne ola ki arkadaşlar?

Hayr olsun kardeşim. Birincisi rüya ile amel edilmez.
Her rüya haktan gelen mesaj diye beklenilmez
İnsanda çeşit çeşit düşünçe ve istekler yatar ve isterse nefis , şeytan her kılıga girer, bir anlam arama...
Merak ediyorsunuz acaba Anneannemin durumu nasıl? iyi imiş ;)
Bol hayırlı dua göndermek borçtur isteyene.. Hadi söylesene neden öte alem ilginçtir desene?
Ne olur bir kere de Rabbini merak etsene...
Rabbim hayırlı bir ömür bahşetsin size, süslü ibadetlerle, gönlündeki zikirle ...
Bu dünya da bir rüya gibi geçip gidecek hadi gayret kemerini bir düşünsene..
Yine garip konuştum ;)

Her rüyada ya eşimin hamile kaldığını yada başka tanımadığım halime kadınlar görüyorum yada sırtı bana dönük çocuklar görüyorum.Tabiki seviniyorum çocuk sahibi olacam diye.Fakat takip eden günlerde sonuç alamıyoruz.Yani rüyanın tam tersi çıkıyor.Bu durum nasıl açıklanabilir

Bence çocuk isteginizden dolayi sürekli böyle rüyalar görüyorsunuz. Gebe kalmak isteyipte kalamayan kisilerde çok rastlanan bir olay; sürekli midem bulaniyor zannetmek vs..

Melissa kardesimizinde dedigi gibi her rüyayi bir mesaj olarak algilamayin o yüzden.

Biraz daha rahat olun ve heyday kardesimizinde dedigi gibi hayirlisini isteyiniz ve bol dua ediniz, benim acizane tavsiyem :)

Hz. Allah yardimciniz olsun..

S.A

Geçenlerde yine bir rüya gördüm
2 elimede kanca takılıyordu
kanca elimin üstünden altına doğru batırılıyordu ama hiç acı yoktu
o zaman elim iyileşiyordu
hayırlara vesile olsun.
S.A

Aleyküm selam , sizinde dediğiniz gibi rüyalarınız hayırlara vesile olsun inşaAllah :) siz yinede fazla takıntı yapmayın rüyalarınıza derim ;)

İnsan, her şeye kâdir olan Cenab-ı Hakk'tan bir şeyi can-ı gönülden ister, içi gerçekten o ateşle yanarsa Mevlâ'nın karşılık vereceği muhakkaktır. Peygamber -sallallâhu aleyhi ve sellem-'i rüyasında görmeyi arzu ederek bunun yolunu bir âlimden soran kişinin hikâyesi meşhurdur. Şöyle ki;
"Âlim o şahsa: "Gece yatarken tuzlu balık ye ve yat, ama sakın su içme!" der. Adam da Peygamber -sallallâhu aleyhi ve sellem-'i rüyada görmekle tuzlu balığın ne alakası var diye düşünür. Ancak dediğini yapar. Tuzlu balıkları yediğinde çok susamasına rağmen su içmez ve yatar. O gece sabaha kadar dereler, çeşme başları, pınarlar görür. Uyandığında doğru hoca efendiye koşar:
"-Hani ben Peygamberimiz -sallallâhu aleyhi ve sellem-'i görecektim? Sudan başka bir şey göremedim." der. Hoca efendi de:
"-Eğer Peygamber -sallallâhu aleyhi ve sellem-'in aşkı, tuzun içini yakması gibi seni yakarsa; işte o zaman O'nu görebilirsin." diyerek cevap verir.
Demek ki; varılmak istenen güzelliklere götürecek sihirli iksir, aşk ateşi…
selametle kalınız...

Bir rüya gördüm yine paylaşmak isterim arkadaşlar
öncelikle S.A

bir bisiklet üstünde yokuş aşağı hızla gidiyorum aşağıya doğru
lakin arkamdam bir ışık yanıyor yolumu aydınlatıyor....
hayırlara vesile olsun
herşey gönlünüzce olsun.

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com