Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

RÜYAMA YORUM LÜTFEN

slm arkadaslar bende rüyami anlatmak istedim ve bir yorum istiyorum

rüyamda namaz kildigim gördüm tam olarak hatirlamiyorum ama sabah namaziydi sanirsam ama
kilmakta sorlaniyordum sonra tam ikinci defada tam kilarken yere düstüm ve titriyordum annem bana bakip dürüyordu ve bir ses bana devam et diyordu yani namaza yorumlarinizi bekliyorum tesekürler Aallaha emanet olun

Ve aleyküm selam hoşgeldiniz kardeşim
buradan rüya tabirinize bakabilirsiniz...
Ayrıca
Korkulu bir rüya gören kimse, rüyanın çıkmaması için Hüvellâhüllezî... âyetinden başlayıp Haşir sûresi'nin sonuna kadar okur ve bir Fâtiha, onbir ihlâs-ı şerîf okuyup Peygamberimizin ruhuna hediye ederek,

Ya Rabbi, eğer gördüğüm şu rüya hayır ise hayrında dâim, şerse hayra tebdil eyle. Hayır ise bize, şerse düşmanlarımıza olsun diye duâ eder.

Hayırlı bir rüyanın da çabuk çıkması için, yine 1 Fâtiha, 11 İhlâs-ı şerîf okunup, Resûlüllah Efendimize hediye edilmelidir...

slm arkadaslar bende rüyami anlatmak istedim ve bir yorum istiyorum

rüyamda namaz kildigim gördüm tam olarak hatirlamiyorum ama sabah namaziydi sanirsam ama
kilmakta sorlaniyordum sonra tam ikinci defada tam kilarken yere düstüm ve titriyordum annem bana bakip dürüyordu ve bir ses bana devam et diyordu yani namaza yorumlarinizi bekliyorum tesekürler Aallaha emanet olun

Israrla soruyor, kardeşimiz bakalım yorumcu değilim ama rüyan açık belli.
Dini ibadetlerde zorlanıyorsunuz, belki de hiç namaz kılmıyorsun, yada zorlanıyorsun, içinde istek var, aileden destek var ama düşe kalka ilerliyorsunuz. böyle olmaz diye vaz geçmek istiyorsunuz ama ne olursa olsun vazgecmek yok.
Sonunda başaracagınıza inanıyorum, hem manevi hem ibadetleri çünkü ...annenizin duaları olabilir, iyiliginizi isteyen
ne olursa olsun, iyilige ve iyi olmaya devam.
Bunlar sizin içinizdeki çatışmalar, kendinizi dinleyin ve büyüklerinizin sözünü dinleyin,

gercektede namaz kiliyorum zaman buldukca yorumunuz icin tesekürler

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com