Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Yitik SEVDAMIN ÖRTÜLÜ ÇİÇEKLERİ (BAŞÖRTÜSÜ) YAŞ ÖRTÜSÜ

[youtube=425,350]BtduTt-m50s[/youtube]

Öfkemin asırlardır kapanmayan yarasına Kurşun sıkıyorlar yine şüheda!
Ülkemde örtülerim çekiliyor başımdan, Başörtülülerle boğuluyorum her gece İlmik ilmik boğazıma düğümleniyor hıçkırığım, Haykırmak istesem de sesim çıkmıyor ,Hafakanlar ortasında kaldım, Biçareyim şüheda!..
Bugün yine zulüm yağıyor, Akan gözyaşlarım üstüne, Birileri başörtümü istiyor, Birileri ölüm istiyor şüheda!..
Yitik sevdamı yok etmek için, Darağaçlarında... Bak bir Zeyneb çıkmış şüheda!.. ONURUMDUR ÇİĞNETMEM! diyor... Birilerinin dili dışarıda,hayvanca saldırıyor... Bir Sümeyye çıkıyor Her fırsatta karşılarına... Ve direnişin sancağı, Başörtümüz oluyor!... Dalgalandıranlara selam olsun!... Öfkemin yarasına intikamlar yağıyor şüheda!..
Beyazıt Meydanında yakılan, İsyan ateşi bile içimi ısıtmıyor!... Buz kesildim utancımdan şüheda!...
Kan-ter içinde kaldım, titriyorum; Öfkelerin ayazında... Bak bir Aişe çıkıyor
;ŞEREFİMDİR ÇİĞNETMEM! diyor!.. Birileri hayasızca, Peruk teklif ediyor... Bir Zehra direnişi çıkıyor, iğrenç teklifin karşısına!.. Ve direnişin sancağı, Başörtümüz oluyor!.. Koruyanlara selam olsun!.. Beynimin dehlizlerine, Bakışların düştü yine şüheda!.. Gelmek istesem tel örgüler bırakmıyor, Uykularım bölünüyor bin berzah ötesinde... Keşke diyorum, keşke... Ama yok, yok işte... Arasatta kalmış gibiyim, Biçareyim şüheda!.. İntizarın düşüyor gönlümün vuslatlarına, Kelepçeli ellerimi semaya kaldırarak, Yitik sevdamın örtülü çiçeklerine Adıyorum dualarımı!..

İslam için öleceksem ey kılıçlar alın canımı..!

"Kızımın örtüsü batmakta reziLin gözüne Acırım tükrüğe biLLahi tükürsem yüzüne...!"
(Mehmet Akif Ersoy)

:'(

allahın emaneti başımda olacak

özgürlük özgürlük diye bağırıyolar ama bizede dediğimiz zaman siz evde oturun okumayın diyolar haydi kızlar okula diyolar bizde girelim diyoruzolmaz diyolar birakın bu çifte sıtandartıherkezin okumaya hakkı var.

özgürlük özgürlük diye bağırıyolar ama bizede dediğimiz zaman siz evde oturun okumayın diyolar haydi kızlar okula diyolar bizde girelim diyoruzolmaz diyolar birakın bu çifte sıtandartıherkezin okumaya hakkı var.

aynen katılıyorum kardeşim
duygularıma tercüman oldun eyvallah

Ağlama gözlerinde nem olmasın,
bu dünya onların sana kalmasın
Yaralı yüreğinde gam olmasın
Allah emaneti başında tacın
Ağlama kıyamam başörtülü bacım

Susamış çöllere yaz yağmurusun
Enbiyanın yaşayan gururusun
Eğmişin başını ağlıyor musun?
Dualar seninle içimde acın

Ahiret bir yanda dünya bir yanda
Ser verir uğruna dönmez yolunda
Emaneti veren alır sonunda
Allah emaneti başında tacın

Firdevs cennetinde bir bahçen olsun
Öyle mutlu olki gözlerin dolsun
OL Rasul Peygamber gözyaşın silsin
Dualar seninle içimde acın
Ağlama kıyamam başörtülü bacım..

emeğine sağLık..ALLAH razı oLsun...

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=DAgy00T-FFg[/youtube]

buda benden..

Emeklerinize sağlık. Allah razı olsun.

Allah cc raz olsun kardeşlerim. Çok güzel bir paylaşımdı. Emeklerinize sağlık.

Emeklerinize sağlık. Allah razı olsun.

allah razı olsun :'( teşekkürler

"Kızımın örtüsü batmakta reziLin gözüne Acırım tükrüğe biLLahi tükürsem yüzüne...!"
Gerçekten öyle sağolun

Youtube Videolar

MollaCami.Com