Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Hiç düşündünüz mü?

Hiç düşündünüz mü? Acaba bir sırmıydı hiç aramadığımız? Hatırlatacak çok şey varken bile hatırlamadığımız, bulmaya çok yakın olup da bulamadığımız mıydı? Bizleri bugünlere getiren anne baba mıydı? Yoksa onlara şevkat ve merhamet kanatlarıyla bizleri sarma, kollama duygusunu verip,bunu yapmaya bi nevi neydi? Yediğimizde lezzet almayı, yuttuğumuzda ayakta kalmayı sağlayan mıydı? Duymamız gerektiği kadar duyuran, görmemiz gerektiği kadar gösteren miydi? Niceleri açlıktan kıvranıp ölürken sofralarımızı çeşitlerle donatan mı? Savunmasızca uykuda beklerken gecenin karanlığında bizi koruyan ve korkudan emin kılan mı? Yoksa gerçekten düşünülmesi gereken O(c.c.) muydu. Küçük bir sıkıntıda bile "yardım eyle" diye yardım istediğimiz ve hemen yardım eden miydi? Günde yirmidört saati veren fakat bir saatini bile vermediğimiz miydi? En az zikreden hayvanın bile günde beşyüz defa zikrettiği fakat bizim beş defa da olsa zikretmeye tevessül etmediğimiz miydi? Sayısızca günahıyla yüzü yokken bile,”Allah” diyen kuluna “lebbeyk kulum” diyen mi? Aslında sevilmeye en layık olan, sevmeyi veren miydi???

ECMAİN OLSUN.

Allah cc razı olsun kardeşim :-[

Aslında sevilmeye en layık olan, sevmeyi veren miydi???

:) emeğine sağlık...

Allah cc razı olsun kardeşim :-[

ECMAİN OLSUN.

Makale Köşemiz

MollaCami.Com