Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

internet sorunu

benim internet sayfaları bi açıyor bi açmıyor bunun nedeni nedir yenii format attımda acaba ondanmı bunun için ne yapmalıyım bide güzel sınırsız bi anti virüs istiyorum bana bunun linkini verebilirmisiniz şimdiden yardımlarınız için teşekkürler A.E.O

sayfaları açmadığında bakmak lazım bilgisayarınıza ...

IP gizleme proğramı olan ultra surf ü indirmişmiydiniz ??
Öyle birşey hatırlıyorum sanki ??

yok öyle bir şey indirmedim zaten yeni format çektim pc hiç bir program yok mesala sizin sitenizi sık kullanılanlara eklemişim oradan tıkladıgımda açmıyor bazen de açıyor acaba sık kullanılana eklediğim içinmi oluyor

???

bu durumu araştırmak lazım

bunun pek çok sebebi olabilir. eğer tarayıcınızın ayarlarında bir sorun yoksa, bilgisayarınızın güvenlik duvarı izin vermiyor olabilir. ama büyük bir ihtimalle modeminizden kaynaklanıyordur. modeminizi tekrar başlatıp deneyin. ayarlarınızı kontrol edin, olmadı reset atıp bilgilerinizi tekrar ve doğru girin. başka bir sorun da olabilir ama format attığınızdan veya sık kullanılanlara eklediğinizden dolayı değildir.

bide güzel sınırsız bi anti virüs istiyorum bana bunun linkini verebilirmisiniz şimdiden yardımlarınız için teşekkürler A.E.O

1yıllık antivirüs programları vardır lakin bunlar ücretlidir.Satın almanız gerekmektedir.
İnternet üzerinden genellikle 1 aylık deneme sürüm yükleyebilirsiniz.
Şuanda Aviranın 3 aylık deneme sürümü mevcuttur.Linkten inceleyebilirsiniz.
http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,19662.0.html

teşekkürler kardeş

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com