Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayarım düştü ve açılmıyor, yardımcı olabilir misiniz?

Sa arkadaşlar,

Laptop kısa bir mesafeden ekranının üzerine doğru yere düştü ve şuanda açılmıyor.Üstelik içinden 10 saniyede bir sesler geliyor.Önce BAŞLANGIÇ ONARMAYI BAŞLAT dedim bir müddet bekledim ama daha sonra yine açılmadı.Normal olarak başlat dediğimde de ekran ışığı yanıp öyle kalıyor hiç bir yazı çıkmıyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Bir kere düşmeyle bu şekilde olur mu?Bilgisayar yeni :-\

açılmayan bilgisayara telepati mi kurup yazıyorsunuz :)

benimde bağlantılı bir sorum var ,araya kaynayabilir miyim zambak,

bende de ekran donması oluyor,

öylece ekran donup kalıyor ve açıp-kapatma bile bazen işlemiyor,

ne yapmam lazım?

Başka bir bilgisayardan yazıyorum cepni kardeşim bilgisayarım hiç açılmıyor.Tabi ki,buyrun .Yeter ki sorunlarımız çözülsün inş.

zambak kardeşim sizin sorununuz bilgisayarın kendi onarım seçenekleriyle olacak gibi birşey görünmüyor ...
sanki doktora götürmeniz lazım gibi
:(
aygıtlar hasar görmüş olabilir

zambak kardeşim sizin sorununuz bilgisayarın kendi onarım seçenekleriyle olacak gibi birşey görünmüyor ...
sanki doktora götürmeniz lazım gibi
:(
aygıtlar hasar görmüş olabilir
:( Evet kardeşim maalesef servise gitti :'( Hard diskim gitmiş,nasıl gittiyse hemencik :'( >:(

Kimseye toshiba tavsiye etmiyorum >:(

Geçmiş olsun kardeşim :-\

Geçmiş olsun kardeşim :-\
Sağolasın kardeşim inşaallah bir an önce geçer :'(

Sevgili zambak benim pc taburcu oldu şimdi sizinkimi gittii :D hay Allah işin şakası inş.kısa sürede düzelir.

İnşaallah kardeşim, küçük bir sarsıntı ne büyük hasar vermiş :o
Toshiba olduğu için değil de laptopların hepsi hassas sanırım ::)
Tekrar geçmiş olsun

Yok yok toshiba böyle >:( eski laptopuma neler yapmıştık.kaç kere yere düştü, kendisinden daha fazla voltluk fişlerle şarj ettik , senelerce dayanmıştı bize(aman kimse denemesin ) :( bu 5 ay dayanamadı. >:(

Bulunduğum yerde casper bilgisayar var en az 10 kere betone düşmüştür.hiç birşey olmadı maş. diyeyim de :)

Hayırlısı olsun kardeşlerim.Bilgisayar bahane,mollamızdan ayrı kalmak üzüyor beni :'(

Casperin de bu kadar dayanıklı olduğunu bilmiyordum :)
Üzülme kardeşim, inşaallah kısa zamanda tamir olunur.

İnşaallah kardeşim

Gecmis olsun Zambak. :(

Sağolasın kardeşim inşaallah bir an önce geçer :'(

Geçmiş olsun zambak kardeşim. :(

geçmiş olsun zambak kardeşim inşallah en kısa zamanda yenisini alırsınız....

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com