Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

masa üstünü göster simgesi için

kardeş ben kısayol alarak ekranın en alt kısmında masa üstü göster simgesi kayboldu özellikler deyip hızlı başlatı göster seçenegini gösterdiğim halde olmuyor bunun için ne yhapmalıyım

not defterine aşağıdakileri yazın

[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe, 3
[Taskbar]
Command=Toggledesktop

dosyayı farklı kaydet diyerek
bilgisayarım >>> C >>> documnets and settings >>> kullanıcı adı >>> application data >>> microsoft >>> internet explorer >>> quick lanch klasörü altına mgoster.scf olarak kaydedin F5 yapın simge belirir

ayrıca masa üstü gösterin kısa yol tuşu da mevcut

Microsoft tuşu ile birlikte D ye basabilirsiniz..

microsoft tuşu === Ctrl ve Alt tuşları arasındaki tuş..

bende yeni bişiy ögrenmiş oldum.soru yu sorana da cevaplayanada tşkkr ediyorum.ne zamandr bunun olmasını çok istiyoodum.çok tşkkrlrlr.

quick lanch e kadar geldimde ondan sonrasını yapamadım bunuda yaparsam masa üstünü göst. simgesi gelirmi

evet kardeşim oraya kadar geldikten sonra kaydedeceksin yani kaydettiğin dosya o klasörde olacak masaüstünde yapıp orayada atabilirsin..

mgoster.scf antındakini dediğiniz gibi kaydettim masa üstünü göster simgesi gelmedi yine eskisi gibi

F5 yapın yada hızlı başlatı kaldırıp tekrar koyun.. gelmesi lazım..
ben silip denedim oldu..

quick lanch klasörüne kadar geldim şimdi altınd a hiç bir şey yok önce bir klasör gibi bir şey vardı quick lanch altındakinimi mgoster diyemi kaydedecem aytnı zaman da f5 bas diyorsunda nerde ona basacam ben basıyorum hiç bir şey olmuyor biraz daha açok anlatabilirmisiniz üstad şimdi quick lanch altında hiç bir şey yok

kardeş dosyayı masaüstüne yap mgoster.scf diye ordan kesip quick lanch klasörüne yapıştır sonra F5 yap
oluşturduğun dosya masa üstü göster simgesi şeklinde olmalı metin belgesi şeklinde değil..

kardeş dediğin gibi önce bir not defteri açtım onun ismini mgoster.scf diye kaydettim sonra bir tane daha not defteri açtım
[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe, 3
[Taskbar]
Command=Toggledesktop

ve altakini koplayadın ve deiğin giibi quick lanch klasörüne kadar geldim ve ilk önce kaydettiğim mgoster.scf not defterini içine kopyaladım ve sonra f5 batım ama bir şey olmadı f5 basınca yenileme oluyor f5 nerede basacam sonra kaydettim hiç bir şey olmadı

iki kez not defteri açmanıza gerek yok kardeşim.. not defterini açın yazılması gerekilenleri yazın. farklı kaydet diyerek mgoster.scf olarak quick lanch klasörüne kaydedin

kardeş dediğini aynen yapıyorum neden olmuyor ki anlamadımbaşka alternatifi yokmu ya

bunu indirip klasörü açın içinden çıkan dosyayı quick launch klasörüne atın çalışması lazım..

http://s1.dosya.tc/showdesktop.rar.html

eyvellah üstad şimdi oldu A.E.O teşekkürler

rica ederim kardeşim.. sende Allah'a emanet ol.

bende yeni bişiy ögrenmiş oldum.soru yu sorana da cevaplayanada tşkkr ediyorum.
çok tşkkrlr.

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com