Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ANNEM ORADA NE YAPAR

benım annem aynı kazayla hem eşimi hem çoçuğunu kaybetti.erken yasta dul kaldı.ben babaı hatırlmıyorum ölgüğünde 6 aylıkmısım .annem öldüğünde ise 23 yasındayım şimdi yani.onu çok özlüyorum .allahımdan bir haber istediğimde bir türlü ruyama giriyor annem .bana gözüküyor.acaba ben çok mu abartıyorum .annem ayrıca tekrardan evlenmedi 6 çoçuguna onun bunun işini yaparak baktı bunların mukafatını alırmı oada

kardeşim ayette geçiyor kim zerre kadar bir iyilik yapmışşsa onun mükafatını görecek kim zerrre kadar bir kötülük yapmışsa onun cezasını görecek.Rabbim annenize cennet nasib etsin inşaallah yaptığı işlediği amelleri ile onun rızasını kazanmıştır.Onu rüyanızda görmenizde gayet normal ama bu sadece rüyalarda kalmasın zaman zaman kabrini ziyaret edip yasini şerif okuyup ona dualar etseniz daha makbul olur inşaallah.Peygamberimizde daha çocuk yaşlarda annesini kaybediyor.Kendisi annesi ile çok fazla beraber olamamıştır. Ama birdefasında ebvada yatan annesinin kabri başına gelip gözyaşı dökerek annesine olan vefasını göstermişrir.Rabbim büyüklerimizin kıymetlerini değerlerini daha hayattayken anlayan kullarından eylesin.

öncelikle sana çok tşk ederim.bensenin söylediklerini elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. her cuma gunlerı mezarına gıdıyorum.benım çokkuran okumamı isterdi.onun sayesınde kuranımı öğrendim.ama şöylebir olay oldu .annem cuma gunu olmeden once bir kanalda proğram vardı orada bır hocamız dedıkı kım namusuyla çoçuklarına bakıp buyuturse dul olarak o kadın cennetlıktır dedı. bende anneme bak senı anlatıyor hoca dedım . ve annemi cuma sabahı 9 da kaybettim .sizinle tanışmak güzeldi.ALLAHA EMANET OLUN

Alah cümlemizden razı olsun kardeşim bu güzide forumda her müşkilini paylaşabilirsin rabbim tüm ölmüşlerimize rahmet etsin inşaallah

allah razı olsun herkesten

Rabbim rahmet eylesin , sizlere de sabır versin kardeşim.

Dua,dua,dua..

Rabbim rahmet eylesin , sizlere de sabır versin kardeşim.

Dua,dua,dua..

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com