Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

temizlik çamuru...

bu madde ile klavyenizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz.klavyenizin tuş araları gibi ulaşamadıgınız bölümleri rahatlıkla hijyenik bir hale dönüştürebilirsiniz...

İşe yarayacak güzel bir icât fakat ismini beğenmedim. Temizlik ve çamur nasıl bir arada barınır ki. :-\

Paylaşım için teşekkürler...

İşe yarayacak güzel bir icât fakat ismini beğenmedim. Temizlik ve çamur nasıl bir arada barınır ki. :-\

Paylaşım için teşekkürler...
sahi klavye en ğüzel nasıl temizlenir arkadaşlar?

sahi klavye en ğüzel nasıl temizlenir arkadaşlar?

Valla ben normal bezle siliyom. ;D Kardeşim pc başında yemek yemişse kesin kırıntı girmiştir kaldırıp, ters tarafa şöyle bi silkiyom :D ;D

Peki eğer klavyeye şekerli çay dökülmüşse. Tuşların bazılarına basmakta zorlanıyorsanız çözüm nedir. Bir fikri olan var mı? ::)
Ama icat güzelmiş. Her ne kadar klavyenin yüzeyi temiz gibi görünse de binlerce mikrop barındırıyor. Onun için işe yarayabilir. Paylaşım için teşekkürler kardeşim.

çamaşır makinesine at ;D

çamaşır makinesine at ;D

O zaman Mansur Efe bize birer tane, hatta olmadı cömertliği tutar ikişer, üçer alır. ;D :D

Dimi. ::))

ya plastik gibi böle nasıl diyim elastik klavyeler var ya onlardan diye farz-ı misal ettim de...

helal olsun yaa klavye dediğin nedir ki dostlar arasında....

ya plastik gibi böle nasıl diyim elastik klavyeler var ya onlardan diye farz-ı misal ettim de...

helal olsun yaa klavye dediğin nedir ki dostlar arasında....

Ben heç plastik klavye görmemişem, ne bilem yaf ::) ;D

Oy oy sağol gardaşım, düşünmen yeter. :)

[IMG]http://www.yukle.name/images/995242the-skype-enabled-flexible-keyboard-is-now-available-2_thumb400.jpg[/img]

[IMG]http://www.yukle.name/images/61151841230600115643663289295600aj5.jpg[/img]

bak artık gördün kardeşim yaa ;D ;D ;D

bak artık gördün kardeşim yaa ;D ;D ;D

Bumuydu heç beğenmemişem :-\ :P Bana normal klavye alcan dimii, bunu istemem ::) ;D

mansur efenın klavyeside aklıma yattı.siyah olan güzel oluyo.

bu konuda en zekisi bnm heralde benim gibi kalvyenize streç film sarıngüzelce.eskidikçe kirlendikçe degiştirin gitsin temiz iş yani.hem klavyenizde eskimiyo.(yaşasın kötülük.....)

mansur efenın klavyeside aklıma yattı.siyah olan güzel oluyo.

bu konuda en zekisi bnm heralde benim gibi kalvyenize streç film sarıngüzelce.eskidikçe kirlendikçe degiştirin gitsin temiz iş yani.hem klavyenizde eskimiyo.(yaşasın kötülük.....)

Çok güzel bir fikir... :D Aklına sağlık leyya kardeşim.
Mansurefe kardeşim. Artık elimizdeki klavye geri dönülemeyecek bir yola girdiğinde sizin plastik kalvyelerden alırız. Daha kullanışlı görünüyorlar. :)

Arkadaşlar klavyenin tuşları zaten çıkıyor tek tek çıkarp silersiniz olur biter... ;D

benim kardeşim de meyve suyu dökmüştü :D tuşları çıkardık temizledik tekrar taktık kolay gelsin ;D

Arkadaşlar klavyenin tuşları zaten çıkıyor tek tek çıkarp silersiniz olur biter... ;D

benim kardeşim de meyve suyu dökmüştü :D tuşları çıkardık temizledik tekrar taktık kolay gelsin ;D

Sonra tuşların yerlerini şaşırmayalım. ;D (Başıma geldi de ondan ::) )

benden klavye isteyenlere streç yolluyorum artık klavyeden daha ucuza gelir hem.... ;D ;D ;D

Ilginc ve Farkli icatlar

MollaCami.Com