Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

temizlik çamuru...

benden klavye isteyenlere streç yolluyorum artık klavyeden daha ucuza gelir hem.... ;D ;D ;D

Bizim pintilerle işimiz yok, klavyende senin olsun strecinde ;D

pintilik değil tasarruf tutumluluk diyelim şuna yaa ;D ;D ;D ;D

ne pintiligi,hem temiz iş,hemde tasarruf tasarruf,şu küresel krizde... >:( >:( >:( :o :o :o ;) ;) ;) ;)

Yorumlara baya güldüm, şu plastik klavyeden bir de biz alalım. :D
Klavye temizlemek için güzel bir ürüne benziyor, aksaraylım sana zahmet bana göndersene bir tanecik... ;D 8)

İşe yarayacak güzel bir icât fakat ismini beğenmedim. Temizlik ve çamur nasıl bir arada barınır ki. :-\

Paylaşım için teşekkürler...

temizlik hamuru desek daha iyi olur oyun hamuruna da benziyor zaten :)

pintilik değil tasarruf tutumluluk diyelim şuna yaa ;D ;D ;D ;D

Hade beh, görmeyeli pintiliğin adı tutumluluk olmuş haa; yemezleeer :D
İnsanın gerçeği kabul etmesi niye bu kaddar zor kiii ::) ;D

temizlik hamuru desek daha iyi olur oyun hamuruna da benziyor zaten :)

Haklısınız, ilk gördüğümde bende de böyle bir intibâ bıraktı. ::)

Hade beh, görmeyeli pintiliğin adı tutumluluk olmuş haa; yemezleeer :D
İnsanın gerçeği kabul etmesi niye bu kaddar zor kiii ::) ;D

tamam tamam pinti olurum cimri olurum bu kadar israra ne gerennk var kine???

yeter ki sizin gönlünüz hoş olsun....

mansur efenın klavyeside aklıma yattı.siyah olan güzel oluyo.

bu konuda en zekisi bnm heralde benim gibi kalvyenize streç film sarıngüzelce.eskidikçe kirlendikçe degiştirin gitsin temiz iş yani.hem klavyenizde eskimiyo.(yaşasın kötülük.....)

valla leyyacık seninki kötülük değil iyilik oldu şimdi ;D ne güzel fikir klavyeye streç film takmak nerden aklına geldi maşallah ;)

valla leyyacık seninki kötülük değil iyilik oldu şimdi ;D ne güzel fikir klavyeye streç film takmak nerden aklına geldi maşallah ;)

teknolojide çareler tükenmiyo işte... ::) ::) ::) ;D ;D ;D ;) ;) ;)

Peki eğer klavyeye şekerli çay dökülmüşse. Tuşların bazılarına basmakta zorlanıyorsanız çözüm nedir. Bir fikri olan var mı? ::)
Ama icat güzelmiş. Her ne kadar klavyenin yüzeyi temiz gibi görünse de binlerce mikrop barındırıyor. Onun için işe yarayabilir. Paylaşım için teşekkürler kardeşim.

aynı olay banada oldu kardeşim kola döküldü içini açtık tektek sildik ama yerlerini iyi tesbit etmeniz lazım dizmesi zor oluyor sonra taktık gene olmadı geri çıkardık iyice yıkadık tuşları tek tek ;D ;D
iyice kuruyunca taktık tek bir harf çalışmadı digerleri oldu

Ilginc ve Farkli icatlar

MollaCami.Com