Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

msn sinirlandirilmasi

Cocuklarimizin msnde sadece istedigimiz kisiler ile gorusmesini nereden ayarliyorduk?

Oyle bir ayar yokmu? Ben sanki gormus gibiyim. Acaba ruyamdami gordum?
Msnde engellesek cocuk kaldirir engeli. Program sinirlandirmasi tamamen sinirlar. Sanki ben istedigimiz kisiler ile gorusebilmesini ayarlayan bir yer gormustum, ama bulamiyorum.

öyle bir ayar yok kardeşim. silip engelleyebilirsiniz ancak. tekrar eklemiş mi sık sık kontrol edersiniz.:)

öyle bir ayar mümkün kardeşim.. windows live kurulurken aile koruma seçeneğini aktif etmelisin.. faruk kardeşimizin açmış olduğu msn 9 da bu imkan mevcut eski msn lerde ebeveyn kontrolu diye olması lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum..

sizin msn 9 ise programlarda windows live içinde aile koruması var mı ona bi bakın varsa oradan ayarlanabilir. yoksa msn 9 konusundaki linkten msn indirip sadece korumayı da kurabilirsiniz..

Bende var su anda msn 9. Nereden giriliyor dediginiz bolume? Bu korumanin bilgisayari yavaslattigini duymustum. Oylemi?

tüm programlar içinde windows live diye bir dizin var oradan aile korumasını seçip ayarlamaları yapmalısın..

hiç kullanmadım yavaşlatır mı bilmiyorum..

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com