Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ana sayfa

kardeş benim interneti her acışımda çevrim dısı çalış dosyada çevrim dışı çalışı tıklıyorum yine çevrim dışı çalış diyi ve ara sırada ana sayfayı hiç değiştiremiyorum internet ayarından ana sayfaya geliyorum orası silik durumda oluyor bende ana sayfayı değiştirme diyae bir prog. var onu çalıştıreıyorum ondan sonra tekrar eski haline geliyor bu ara ara oluyor ne yapmalıyım bide bı çevrim dışı çalış koknusunda bana bağlantı ayrını başka bir yere çekmişsin diyor onun ayarı nasıl olmalı interrnet seçeneklerdeki bağlantıda yardımcı olursan sevinirim

İnternet explorer'de anasayfa değiştirememe sorununua çözüm olarak bir yöntem belirtilmiş. Başlat > çalıştır > gpedit.msc yazıp Enter tuşuna basıyorsunuz.

Karşınıza Grup İlkesi başlıklı pencere çıkıyor. İki ana başlık var:

[list]
[*]Yerel Bilgisayar İlkesi
Kullanıcı Yapılandırması
[*]
[/list]

Kullanıcı Yapılandırması başlığı altında Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri > İnternet Explorer'e tıklıyoruz.

Sağda "Giriş sayfası ayarları değişimini devreden çıkar" seçeneğine çift tıklıyoruz. Karşımıza yeni bir pencere açılıyor. Bu sayfada seçmememiz geerken üç seçenek karşımıza çıkacak:

[list]
[*]Yapılandırılmadı
Etkin
Devredışı
[*]
[/list]

En alttaki Devre Dışı seçeneğini işaretleyerek Tamam butonuyla çıkınız.

Giriş sayfanızı değiştirebilirsiniz. ;)

ya üstad bu verdiğin bilgilerle artık ana sayfada değişme olmaz deyilmi ben gerçekleştirmek istiyordumda bir mesala internet 8 yüklüyüim diyorum izin vermiyor bunu yaparsam o sorun kallkarmıbiree intermetim önceden hızlıydıdıa şimdi format attıkdan sonra eskiye nazaran yavaşladı hızlanmasıı için ne yapmalıyım

İnternet explorer 8'i falan boşverin; en iyisi Mozilla Firefox 3 kullanın. Hem daha hızlı hem daha güvenli. Ayrıca indirme yöneticisi de mevcut. Ve bunun yanında bi sürü avantajı var.

Windows'unuz orijinal değilse İE7 ve İE8 yüklemelerinde soru yşayabilirsiniz.

kardeş mozilla programını bana indirebilirmisiniz peki kurduktan sonra otomotik olarak internet hızlanırmı yoksa kurduktan sonra bir şey yapabilirmiyiz

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com