Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Fatih Sultan Mehmet Han Hazretleri'nin Bedduası..

Alıntıdır..

AMİN............ >:(

Emeğine sağlık kardeşim..
Ayasofya duasını hatırladık...

AMİN............ >:(

allah razi olsun belki bazilari okurda biseyler anlar

ben aslinda bunu biraz farkli duymustum batiya ozenenlere hakkimi helal etmiyorum diyodu

ooooy oy istanbulun fatihi,kanlarla alınan topraklar,parayla harıl harıl satılıyo.daglara kadar satın alınmış.israilliler gelip urfada çocuk doguruyo harıl harıl,toprak hakkı olabilmesi için.
Rabbim,şehitlerimiz,evliyamız,enbiyamız,piranımız hürmetine en başta Rasulü zişanımız hürmetine Cenabu Rabbül felak feyyazı mutlak Hz.leri hainlere,düşmanlara,kötülere fırsat vermesin.
emegine saglık kardeşim.

bir kaedeşimiz israile beddua ettik diye müslümana yakışmaz falan demiş.(ne hikmetse bugunlerde akıl veren çokta).bende FATİH hz lerinin bu bedduasını hatırlatmıştım....ECDAT yapmışsa acizane bizde yaparız.zalimlere.ne var bunda.......teşekkürler serap kardeşim..

birde ayasofyayı kapatanlar için fermanı var.bir bulabisem..

Sen misin İstanbul'un Fatih'ine, İstanbul Türklerin elinden çıkacak diyen :)
Râb'bim cümlemizi Şefaatlerine nâil kılsın.

Teşekkürler S.b.d.....

ooooy oy istanbulun fatihi,kanlarla alınan topraklar,parayla harıl harıl satılıyo

:'( :'( onlar bilmisler basimiza gelecekleri, mevlam sonumuzu hayir etsin :'( :'(

yapılan bu mubarek duaya bende amin diyorum..

bu haberi tv de de duymuştum

Dualara amin.. :'( :'(
Ben teşekkür ederim hepinize,Mevlam sizlerden de razı olsun..

Rabbim,şehitlerimiz,evliyamız,enbiyamız,piranımız hürmetine en başta Rasulü zişanımız hürmetine Cenabu Rabbül felak feyyazı mutlak Hz.leri hainlere,düşmanlara,kötülere fırsat vermesin.
emegine saglık kardeşim.
aminnnn

Amiiin,sağolasın kardeşim,gözlerine sağlık..

Amin...paylaşım için teşekkürlr..

Rica ederim kardeşim..

Osmanlı Tarihi

MollaCami.Com