Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

kısa yol

kısa yol ile işte müzige bilgisayarımı yada herhangibir dosyaya klavye yardımıyla ulaşmamız mümkünmü acaba mesala (t) tuşuna basarak müziklerime girebilirmiyim kısa yoldan

masaüstüne kısayol simgesini oluşturabilirsin kardeşim..
oluşturmak istediğin simgenin üstünde sağ fareye tıklayıp gönder masaüstü kısayol oluştur seçmen yeterli..

kardeş heralde anlatamadım şöyle anlatayım benim müziklerim bilgisayarımda d diskinde ben işte masa üstünden belirlediğim bir harfle hemen o dosyaya girmek istiyorum mesaka (k) harfine bastıgımda direk müzik dosyasının önüme gelmesini istiyorum acaba mümkünmü

masaüstüne kısayol simgesini oluşturabilirsin kardeşim..
oluşturmak istediğin simgenin üstünde sağ fareye tıklayıp gönder masaüstü kısayol oluştur seçmen yeterli..

bu şekilde masaüstüne kısayol oluşturursun..

oluşturulan kısayola kısayol tuşu da belirleyebilirsin kısayolda sağ fare özellikler deyip kısayol kısmında açılması gereken tuşa basın..

Not ::: normal bir harf kabul etmez Ctrl+Alt+K , Ctrl+Shift+K , Num 5 şekilde kısayol oluşturabilirsin sade harfler yazı yazacağında sıkıntı oluşturacağından windows müsade vermez..

2. bir yöntem klavyen fonksiyonlu ise üstteki düğmeleri kendin ayarlayabilirsin..

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com