Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

kendime ait site oluşturmak

kardeş ben kendime ait ücretsiz herhangi bir tehlike arz etmeyecek bir site kurmak ve kendime ait bilgileri videoları yazıları programı kaydedeceğim bir site oluşturmak istiyorumm eyer mümkünse nasıl yapılacagınıda ögrenmek istiyorum ...

bloglar bu işini görür kardeşim.. google de blog diye ararttırırsan kapsamlı bilgi bulabilirsin..

kardeş bloglar demişsinde ben konu hkkında hiç bir bilgim yok eyer mümkünse nasıl yapılacagını ögrenmek istiyorum

blog hazırlama kendi sitelerinde adım adım anlatılıyor kardeşim..
blogunuzun internette hangi adla geleceğini seçip şifre belirliyorsunuz site adın ve şifren ile sitede olacaklara karar veriyorsun ziyaretçi defteri resim vs. bölümleri ayarlıyorsun .. ondan sonraki işlemleri sitede yapacaksın video resim ekleme kalıyor..

YA KARDEŞ sana zahmet verecem ama kusura bakma bana bunu n nasıl yapıldıgını resimli bir şekelde anlatabilirmisin ben baktımda pek anlayamadım ??? sana zahmet veriyoruz ama hakkını helal et allah"a emanet ol

gmail hesabınız varsa--> https://www.blogger.com/start

http://www.blogcu.com/

http://blog.mynet.com/

bu siteleri inceleyin. beğendiğinizi seçin. orda yapmanız gerekenler adım adım anlatılıyor. size başlangıç olarak mynet'i tavsiye ederim. diğerlerinden daha basit.

ya kardeş blogları denedimde bir şey anlamdım acaba sen videolu bir şekilde nasıl kuruluyor anlatabilirmisin ve ayrıca sunu belirteyim ben site oluşturdugunda bir ücret kesilmeyecek ve istedigim zaman parolamı şifremi yazıp girmek istiyorum ve siteme foto müzik video atabilecemmi veya bir yazı galiba çok şey istedim ama yardımcı olursan sevinirim

atabilirsin kardeşim tek yapman gereken kodlarını yazman olacak..
bedava-sitem.com dan siteadi.tr.gg şeklinde sitede açabilirsin.

kardeş kodlar diyorsunda neyi kasdediyorsun bşilmiyorum öyle bilgisayardan çok anlamamda eyer nasıl olacagını resimli yada video bir şekilde anlatırsan sevinirim yoksa ben de baktımda olmadı önceki msj larınızı da inceledim onun için sordum

kardeş mesela youtubeden bir video ekleyeceksiniz diyelim..
eklyeceğiniz videonun yanında paylaş yada embed video diye kısım var oradaki yazıyı alıp sitene ekledin mi videoyu paylaşmış olursun..
resim için de şeklinde kod ile paylaşıma açabilirsin..
sen nerede takıldın ordan yardımcı olayım..

kardeş benim istediğim sı internet üzerinden bana ait ücretsiz bir site siteden kasıtım su bir klasör gibi bunun içine videolarımı resimlerimi müziklerimim yada yazılarımı kaydetmek istediğim zaman açmak istiyorum yani bana ait şeleri bir yede tutmak toplamak istiyorm sizde bloglardan yapınız demişsinizde ben onu yapamadım onun için nasıl yapıldığını da resimli yada video lı bir şekilde anlşatmanızı istiyorum

yayınlama yapmadan arşiv yedeklemek ise gmail hesabına aktarıp yedekleme yapabilirsin kardeşim..

ya kardeş benim ne demek istediğimi anladınızmı yoksa anlatamadımmı hani karizma4490 abolgları açın orda size ne yapacagınızı öğrenebilirsiniz dedinizya bende onu demek istiyorum bana ücretsiz bir site açabilirmiyiz burda bilgilerimizi saklayabilirmiyiz obunu demek istiyorum ve böyle bir şey mümkünse nasıl yapıldıgını

kardeş siz yazdıklarınızı(şiir hikaye vb) birileriyle paylaşmak istiyorsanız bir blog yada site açabilirsiniz ücretsiz siteler var ama eğer paylaşmak değilde saklamak istiyorsanız gmail yada maillerinizde saklama imkanınız var demek istedim..

bedava-sitem.com a girin sitenizi oluşturun yazmak istediklerinizi sayfaları değiştir kısımında yeni sayfa ekleyip yazmak istediklerinizi yazabilirsiniz. başlığı ve içeriği yazmanız yeterli.
blogtan daha kullanışlı yazdığınız yazılara yorum almak istiyorsanız forum tarzı bir kısımı da mevcut kişiler ordan yazılarınıza bakıp yorum yapabiliyorlar
bedava-sitem.com dan siz açın takıldığınız yerde sorun yardımcı olayım.

abisi bedena net üye oldum interesting44 diye bir adres açtım sadece sol tarafda anasayfa ve iletişim diye bir sayfa var onlara girdim ama bir şey yoktu şimdi ben buraya videolar resşmler müzikler kaydetmek istiyorum ne yapmalıyımacaba başk abir şey mi yaptım yani sizin bu molla cami gibi bir siteyi ücreysiz kurabilirmiyim burda sizin gibi yazılar yazmak resimler videolar müzikler kaydetmek istiyorum eyer mümkünse bunu resimli bir şekilde anlatabilirmisin kardeşşşşş sana zahmet veriyoruz ama hakkını helal et

forum eklemek için exstaraları değiştire girip orada exstra ekle seçeneğini kullanmalısın..orada hazır forum isimi var açılır menüde..
sadece gösterim yapacaklarınıda yeni sayfaya ekleye bilirsin.. anasayfadaki yazıyı
sayfayı değiştirden anasayfayı seçip içeriğini değiştirerek işlem yapabilirsin..

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com