Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Cdye mp3 olarak yukleme

Bilgisayara yuklediklerimizi cdye mp3 olarak nasil yuklenebilir?

video dosyası ise eğer mp3 çevirip öyle atabilirsin..

ses dosyası ise nero programı ile çekebilirsin kardeşim..

nero programında mp3 cd si çekmek

Bu hususlarda pek bilgim yok.Biraz daha teferruatli bilgi verebilirmisiniz? Neroyu indirmek icin googleden arattim.Bir cok cesidi var. Hangisini indireyim?

ben 6.6.0.3 kullanıyorum kardeşim.. başka sürüm isterseniz onun linkini de verebilirim..

nero indirmek için tıkla..

cd çekmek için cd writer yada dvd writer olması gerekiyor kardeşim..

bazen karşılaştığım bir durum olduğu için söylemek istedim.. nero yu indirdik hala cd çekemiyorum diyen kişilerde oluyor

Tesekkurler...Deniyecegim.

Neroyu yukleyemedim.Ben Windows Vista kullaniyorum.Ondan olabilirmi?
Ben daha once cdye yukledim ilahiler mp3 olarak yukledim diye hatirliyorum. Ama nasil yaptigimi bilmiyorum. Bilgisayarda dinleyebiliyorum ama arabada dinleyemiyorum.
Sizce hatam nerde? Nero olmadan yuklenebiliyormu mp3?

yok kardeşim.. yüklenmesi lazım normalde
nero olmadan windows ile de yükleme yapabilirsin..
arabadaki mp3 player mi yoksa media oynatıcı mı..

Nero yukleniyor aslinda ama acinca stopped working diyor.
Arabada mp3 player var. Ama hep normal cdleri dinledik simdiye kadar. Arabadaki oynaticidami degisiklik yapmamiz lazim diye sormustuk birine.Hayir yuklerken araba icin mp3 sececksin demisti.Ben oyle bir secenek goremedim hic.
Cdye normaldede yuklemesini tam bilmiyorum aslinda.Bazen uyduyarak bir seyler yaptim ama mesela simdi cdnin cok az bir kismi dolu.Icine bir seyler daha yukleyemiyorum.
Zahmet olmasa cdye bilgisayarimizdakileri nasil yukleriz anlatabilirmisiniz? Cdye ilk koydugumda format diye bir yazi cikiyor.Ne demek istiyor.
Cdye caldigimda Windows Media Player ile caliyor.Nerodan ilahiler bolumune giremiyorum.

Yani kisaca ben bu islemlerden hic bir sey anlamiyorum galiba.

cd özelliğinde yazılıp silinebilme özelliği varsa diye format atalım mı diye bir şeçenek geliyor olabilir.. cd nin boş kalan yerine de birşeyler yazmak için ilk yazımlarda sonradan yazmaya izin verilmesi ayarlanmalı.. bilgisayar her türlü dosyayı çalabilir kardeşim.. ama normal cd olarak çekilince mp3 playerlar da çalışamama olabiliyor ara sıra

nero da baştan sona mp3 dosyası çekimini resimli olarak hazırlayıp konu olarak açayım

Tesekkurler....Cok iyi olur. Ne zamandir yuklemeye calisiyorum.Olmuyor. Pes edecektim artik.

Yukaridaki linkden yuklemeye calistim.
Nero Burning Rom yuklendi. Ondada dosya vesair menuler var.

nero star smart var mı..

Evet. Simdi onu acmaya calistim.Sizin gonderdiginiz yukaridaki gibi cikiyor.Mp3i seciyorum. Nero Burning Romun calisma durdu yazisi cikiyor.Sizin Windowsunuza uygun olmayabilir yaziyor.

http://rapidshare.com/files/6353167/Nero-7.5.9.0_eng_micro.exe

bu vistaya uyumlu birde bunu indirip deneyin kardeşim..

Allah razi olsun.Hakkinizi helal edin.Cok ugrastirdim sizi ama beceremedim.

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com