Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

öneri

dersane bölümünde arapçamızı geliştirmek için bir bölum açsak orada arapça cümleler kursak kısa kısa ve harakelerini tartişsak ,mesela orda faildir merfuu olması lazım veya muzafı ileyh olduğu için mecrur olması lazım gibi birbirimize önerilerde bulunsak cümlenin manasını vermeye çalişsak nasıl olur hem pratik olur hemde bilgilerimizi yenilemiş oluruz diye düşünüyorum..

Güzel düşünmüşsünüz icraate geçmesi gerek bu fikir...

düşüncen çok güzel

gerçekten güzel fikir yeni yeni bilgiler öğreniriz faliyete geçsek

kesinlikle katılıyorum hepimiz arapça biliyoruz ama pratikte yok sahip olduğumuz ilmi fazla değerlendiremiyoruz arapça konşmayı pratiğe dökcek bi metod uygulansa süper olur çok dua ederiz

kesinlikle katılıyorum hepimiz arapça biliyoruz ama pratikte yok sahip olduğumuz ilmi fazla değerlendiremiyoruz arapça konşmayı pratiğe dökcek bi metod uygulansa süper olur çok dua ederiz

Evet ya insan dura dura unutuyor :'( :'(

bende uzun zamndr şu düşünce içindeyim,haftanın bir kaç günü, bu bilgilere sahip olan arkadaşlar veya ögrenmk isteyenler,şöyle 1 saat olsa yeter,herkese hangi saat uygunsa,ortak bir vakitte,buluşarak emsileden başlasak nasıl olur arkadaşlar,bu düşünceye katılırmısınız??????

Süper bir fikirbe kardeşim hem öğrendiklerimizide unutmamış oluruz katılıyorum :)

ne zaman başlıyoruz kardeşlerim

Başladık bile, hayırlısı olsun ;)

Müzakere

MollaCami.Com