Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

erkeklerin kadınlardan ricasıdır

ERKEKLERİN KADINLARDANRİCASIDIR
*8 hafta süren bas ağrıları, baş ağrısı olamaz. Bir doktoragidiniz
*Alışveriş yapmak erkekler için zevkli değildir ve asla daolmayacaktır.

*'Beni seviyor musun?' diye sormayınız. Emin olun ki sevmesek yanınızda bir saniye biledurmayız...

*Bizden sizinle aynı üzüntüyü çekmemizi beklemeyiniz, o sizin kız arkadaşlarınızınişidir.

*Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor, yemin ederiz. O yüzden bir dahasormayınız.

*Biz erkekler basitizdir. Mesela; sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan 'ekmek masada değil' diye bir iğneleme yaptığımız sonucunuçıkarmayınız…

*Eğer iki değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle öbür anlamında söylemişizdir, boşuna bizi sıkıntıyasokmayınız…

*Eğer bir şey istiyorsanız istemeniz yeterli. Bir şeyi açıklığa kavuşturalım; biz erkekler öyle farklı anlamlar taşıyan dolaylı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudansöyleyin...

*Eğer şişmanladığınızıdüşünüyorsanız büyük ihtimalle şişmanlamışsınızdır zaten. Bize sormayınız, cevap vermeyireddediyoruzdur.

*En karmaşık durumda bile bizim için temel kural şudur: 'En kolayını seç'. Bizden karmaşıkşeyler beklemeyiniz.

*Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. Biz basitizdir. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını sormayınız, bilmiyoruzdur.Sormayınız.

*Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve mutfak gerçekliğinin icrasıdır... Bizi anlamaya çalışın lütfen, fazla abartmayınama...

*Evi temizleyip yorulduktan sonra, yüzünüze bakılmayacakhaldeyseniz, yaptığınız temizliğin bizim için bir anlamı yoktur, takdir beklemeyiniz. Temiz bir evden önce, güzel en azından bakımlı görünen bir kadınla bir evi paylaşmak dahaanlamlıdır...

*Ev işlerinden sonra yattığınız yerde sızıp kalıyor ve her türlü kur çabasına yorgunum diyorsanız bu bizi bozar... Bir erkeğe temiz evden önce sadece bir eş lazımdır. Temizlik bir temizlikçi tarafından da yapılabilir ama bazı şeyler temizlikçi ile yapılmaz...Yapılmamalı da.

*Size 'neyiniz var' diye sorduğumuzda, 'hiç bir şeyim yok' derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyiniz sonra bizi
anlayışsız durumunadüşürmeyin...

:) paylaşımınız için teşekkürler..

Eğer şişmanladığınızıdüşünüyorsanız büyük ihtimalle şişmanlamışsınızdır zaten. Bize sormayınız, cevap vermeyireddediyoruzdur.

pek katılmıyorum dediklerinize ama yinede paylaşım için tşkkrlr..

pek katılmıyorum dediklerinize ama yinede paylaşım için tşkkrlr..
sencede o kadar masum değillermi ???

aslında tam olarak ne demek istediginizi kavrayamadım.

siz ya evli değilsiniz ya da eşiniz kör,sağır ve dilsiz ! ;)

veya Peygamber Efendimizin kadınlara davranışını içeren sünnetlerinden ve onlara verdiği değerden haberiniz yok, :(

ilk iki şık değilse yani yazdıklarınız sadece espiri içerikli,gülmece dediğimiz ,ama aslında gerçek olmayan şeyleri içeriyorsa lütfen ilk iki şıkkı dikkate almayınız ::)

siz ya evli değilsiniz ya da eşiniz kör,sağır ve dilsiz ! ;)

veya Peygamber Efendimizin kadınlara davranışını içeren sünnetlerinden ve onlara verdiği değerden haberiniz yok, :(

ilk iki şık değilse yani yazdıklarınız sadece espiri içerikli,gülmece dediğimiz ,ama aslında gerçek olmayan şeyleri içeriyorsa lütfen ilk iki şıkkı dikkate almayınız ::)

ben hıc bırıne
katılmıyorum..

şöyle yani.o şıkların hiç brıne katılmıyorum..evlılık o kadar basıt degıl..oldu olacak aynı ewe de gırmeyelım...

şöyle yani.o şıkların hiç brıne katılmıyorum..evlılık o kadar basıt degıl..oldu olacak aynı ewe de gırmeyelım...

söylenenlere pek katılmıyorum ama paylaşım için teşekkürler...

paylaşım için sağolun,ama bir bayanın kabul edeceği şeyler değil bence

Arkadaşlar eğlence olarak düşünün.

Dini açıdan ele alacak olsak bu yazılanları, çıkamayız işin içerisinden :D :D :D

Okuyalım, tebessüm edelim, geçelim ;)

Aile ve Çocuk

MollaCami.Com