Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

SİTEMİZ HAKKINDA YORUMLARINIZ

melissa sana tek bunu diyebilirim :) ben her siteye giriyorum islami ve hangisinin guvenilir oldugunu bilmiyorum...dolaysiyla hepsini geziyorum ayni soruyu soruyorum ve kalbimin fetvasini uyguluyorum istisare yapiyorum cok iyi bilen kisilerden, ama inan benim cevremde ilimsiz dindarlar dolu ornegin kilisieye gidip yaslilara yardim etme konusunda anneme sordum git dedi :)) bilmiyo ki ama benim icime kurt dustu ve her siteyi delik desik yaptim ve hic bi siteden bu konuda fetva alamadim. dolaysiyla bu konuda herkesin gorusunu aldim kalbimi dinledim uyguladim...bide fetva vermek bukadar zorken herkes site acmis fetva veriyo..napacaz :((( simdi ben dinimi nasil ogrencegim etrafimda bilincsiz inasanlar doluyken...mecbur siteler..

siz fetvalari aliyorsunuz ama isinize nasil geliyorsa öyle anliyorsunuz ben size fetvasini yazdim

yanlis anladiniz....ben o kilise olayinda fetva su sekildeydi yapmazsin zararli heryerden ayni fetvayi aldigimi soyledim.... bende yamuk yumuk yazarsa boyle yanlis anlasilir boyle.... ama malesef oyle fetvalar varki herkes ayri telden onu demek istedim

yanlis anladiniz....ben o kilise olayinda fetva su sekildeydi yapmazsin zararli heryerden ayni fetvayi aldigimi soyledim.... bende yamuk yumuk yazarsa boyle yanlis anlasilir boyle.... ama malesef oyle fetvalar varki herkes ayri telden onu demek istedim

tamam

bide bi yorum yaptiktan sonra yanlislik yapabiliyoruz yorum icin duzenleme olsa cok iyi olacak

Gördügüm kadari ile artik yazdigin her mesajda düzenleme yapabiliyorsun. Yazdiginiz bir mesajin sag üst kösesine bakin, 'Degistir' diye bir buton var. Ona tiklayinca mesajinizi degistirebiliyorsunuz.

bende yok yada ben goremiyorum

Sizde yoksa bilemiyorum kardesim. Belki mesaj sayisina bakarak veriyorlardir o yetkiyi? Bir yöneticiye danisin isterseniz.

kim yetkili peki ? cunku ben surekli yanlislik yapan biriyimde :)

Sizde yoksa bilemiyorum kardesim. Belki mesaj sayisina bakarak veriyorlardir o yetkiyi? Bir yöneticiye danisin isterseniz.
evet mesaj sayısına bakarak veriliyor yetki :)

iyide bende de yok ;)
Birde mod'uz güya ;) mesaj sayım sizden çok _G_ kardeş yetkililerden cevap istiyorum.
Bizde niye yok? ;)Bende isterim , yazar, yazar silerim...
Boşverin düzelir herşey, isterseniz vermeyin, çocuklugum üstümde illede isterim,
İsteyenin bir yüzü kara, vermeyen.....
Rabbim kaç kere istesem verirsin ??Neyimi Cemalini görmeyi (bunun için bana bir gıcık olanlar var ama)
İsterim bana ne? Rabbim iste der, vereyim,
A bu arada düzeltmeyide isterim, bilmeseydim neyse, istiyorum,

site adammi kayiriyor fikri gecti birden?

Hayır kardeşim.. Site asla adam kayırmıyor..

Daha önceden bu mesaj değiştirmek için buton denendi.. Ama bir çok üye bunu suistimal edince bu özellik kaldırıldı.. Neden derseniz; kişi giriyor, bir çok tartışma çıkarıyor, ve ya bir yazı yazıyor, daha sonra bakıyor çok fazla tepki var, hemen yazısını değiştiriyor, tepkiye ve eleştiriye gelemiyor.. Yani işin üçkağıtına kaçıyor.. Birde o kişinin yazdığı mesaja tepki olan veya eleştiri olan mesajlar orada öylece kalıyor ve hiç bir anlamı olmadığı gibi orada öylece neye kızıldığı belli olmadan duruyor..

Bu yetki sadece yöneticilerimizde var.. Moderatör kardeşlerimizde bile sadece modu oldukları bölümler için bu hak var.. Diğer bölümlerde böyle bir seçenekleri yok..

Tek tük sadece kendi mesajında bu hak olan kardeşimiz varsa da ya daha önce yöneticilik yapmıştır ve aktif olamayacağı için görevi bırakmıştır, bu yüzdende hem işi bildiğinden hemde mesaj sayısı yüksek olduğundan belki dokunulmamış olabilir.. Ve ya adminlerimizin başka sitelerde vs. görev verdiği bir üyedir ya da bizim bilmediğimiz bir şeydir.. Çünkü bu işler yöneticileri de aşıyor, üyelerle ilgili tüm işlemlerle sadece adminlerimiz ilgileniyor..

kim yetkili peki ? cunku ben surekli yanlislik yapan biriyimde

Hepimiz her zaman bir çok yanlışlık yapıyoruz.. Çaylakken, vs. en çok yanlışı belki de ben yapmışımdır.. Ama herkesin böyle bir hakkı olmuş olsa nasıl olsa değiştiririm diye herkes dikkatli olmaz, ders çıkarmazdı.. yaptığınız bir yanlış ve ya düzenlemeniz gereken bir şey varsa aktif yöneticilerimizden birine ve ya o bölümün modu aktifse ona haber vermekle yaptığınız hataları düzelttirebilirsiniz.. ;)

Teşekkürler, selmân-ı pak kardeşimiz açıklamanız için.
(kusura bakmadınız inşallah, sadece takıldım, verilen neyse o, ne demeye hakkımız var? siz bilirsiniz.)
elbet bir gün verilir ama ben daha kendi bölümümde değiştir butonuna gerek duymadım.
Düşüncem değişsede öyle kalsın, ne kadar cahil, ne kadar aceleci, ne kadar edepsiz olduğumu görüyorum.
İnşallah değişecegiz, Rabbimden ümit kesilmez değilmi dost?

Teşekkürler, selmân-ı pak kardeşimiz açıklamanız için.
(kusura bakmadınız inşallah, sadece takıldım, verilen neyse o, ne demeye hakkımız var? siz bilirsiniz.)
elbet bir gün verilir ama ben daha kendi bölümümde değiştir butonuna gerek duymadım.
Düşüncem değişsede öyle kalsın, ne kadar cahil, ne kadar aceleci, ne kadar edepsiz olduğumu görüyorum.
İnşallah değişecegiz, Rabbimden ümit kesilmez değilmi dost?

Estağfirullah kardeşim ne cahilliği ne edepsizliği..Siz sordunuz biz de cevap verdik.. Olay sadece bu kadar..

Anlayışınız için teşekkürler.. ;)

donuyorum dolasiyorum bu site kadar sagliklisini gormedim acikcasi :) eh biraz daha aktif olsa daha iyi olacak

Herkes sizin gibi çekinmeden fikir ve düşüncelerini paylaşsa çok hareketli olur aslında :)

Forumumuzun kemikleşmiş bir okuyucu kitlesi var, merak ettiğini buluyor okuyor ve çıkıyor. Faideli ve güvenilir paylaşımlara bu sebeple önem veriyoruz. Herkesin yorum yazmasını isteriz ama şart değil, doğru bilgilere ulaşsınlar bi dua etsinler kafi.

Ama yarışmalarımız en kısa zamanda başlıyacak üzerinde çalışıyoruz. Hareket getirecektir sanıyorum. :)

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,20228.20.html

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com