Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bir Resimde Dört Mevsim..

Tek kelimeyle harika bir görüntü...
Bize bu dört mevsimi yaşatan Rabbimize hamd-ü Senalar olsun...

Teşekkür ederiz sevgili s.b.d. .............

Teşekkürler,S_e_n_a, Anise ve Hak yolcusu;beğenmenize sevindim..

(Sahte mi? Gerçek mi?) ;D

Bilemiyorum artık..

Tek kelimeyle harika bir görüntü...
Bize bu dört mevsimi yaşatan Rabbimize hamd-ü Senalar olsun...

Teşekkür ederiz sevgili s.b.d. .............

Ben teşekkür ederim Şifa kardeşim,beğenmene sevindim..

Resimler aynı yer.. fakat farklı mevsimlerde cekilmiş görüntüler...

Ne görüyorsunuz?
Bir de asağıdaki yazıyı okuyun lütfen,öyle güzel ve doğru ki...

Hayatinizi bir mevsim (bir donem) yuzunden yargilamayin....

Bir zamanlar 4 Oglu olan bir adam varmis. Cocuklarinin cok erken karar vermemeleri ve onyargili olmamalari icin onlari bu konuda egitmek istemis. Boylece her birini uzak bir yerde duran Agacin yanina gidip ona bakmalarini istemis.

Ilk oglan Kisin gitmis, Ikincisi Ilkbahar, ucuncusu yazin ve sonuncusu sonbaharda. Geri donduklerinde hepsini bir araya cagirmis ve ne goruklerini sormus.

Ilk Oglan Agacin cok cirkin, yasli ve kupkuru oldugunu soyledi.

Ikinci oglan Hayir yesillikle doluydu ve canliydi dedi.

Ucuncu oglan baska fikirdeydi .Cicekleri vardi ve kokusuyla goruntusuyle o kadar muhtesemdi ki daha once hic boyle bir sey gormemisti.

Sonuncu Oglan hepsinin haksiz oldugunu ve agacin meyvelerle dolu, canli ve hayat dolu oldugunu belirtti.

Yasli Adam Ogullarina hepsinin hakli oldugunu soyledi. Cunku hepsi farkli mevsimlerde agaci gormeye gitmisti. Onlara bir Agaci veya bir Insani kisa bir sure veya bir mevsim tanidiktan sonra yargilayamayacaklarini anlatmaya calisti. Ya da neye sahip olup olmadiklarini .....

Gercekleri ancak sonunda 4 mevsimi gordukten sonra gorursunuz .

Eger kisin vazgecersen, Ilkbaharin nimetinden olursun, Yazin Guzelliginden ve Sonbaharin butunlugunden de...

Bir mevsimin acisinin, diger guzel mevsimleri parcalamasina izin vermeyin.

Hayatinizi bir mevsim (bir donem) yuzunden yargilamayin....

Allah razı olsun asude kardeşim resim üstüne bundan daha güzel bir yazı olamazdı gerçi eylülde yazılmış ama ben çaylaklığımdan yeni farkettim tekrar Allah razı olsun

HARİKALAR EMEĞİNE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN

Rabbim sizden de razı olsun kardeşim,beğenmenize sevindim..

Allah razı olsun asude kardeşim resim üstüne bundan daha güzel bir yazı olamazdı gerçi eylülde yazılmış ama ben çaylaklığımdan yeni farkettim tekrar Allah razı olsun

Allah cümlemizden razı olsun.
Zaman ayırıp okuduğunuz için ben teşekkür ederim.

harika bir 4 kare tşkrler :)

Beğenmenize sevindim arkadaşlar,ben teşekkür ederim..

Eline sağlık kardeşim
Buda bizden katkı olsun kütahyada değişik mevsimde aynı yer ama farklı farklı açıdan...

Gözlerine sağlık kardeşim..Güzel şehrin güzel resimleriyle katılımda bulunduğun için teşekkür ederim Üçharfbeşnokta kardeşim..

çok güzelmiş...

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com