Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Eve Geldiniz Veeee

Bir gün sabah uyandığımda kızım ve oğlumu buzdolabının önünde buldum.Ne göreyim!!! kızımın elinde bir tabak ve kaşık yerden(halıdan)yumurtaları sıyırıyor hemde ağlıyor....
oğlumda abla ağlama ( ) biraz kızar sonra temizler diyerek onu teselli ediyor...
Bu manzara karşısında gülerek onları mutfaktan yolladım ve yirmiye yakın yumurtayı o halıdan çıkarmaya çalıştım.
bunlar hayatın tadı tuzu insan o zaman anlamıyor ama büyüdükleri zaman küçükken çocuklarının yaptığı yaramazlıkları bile özlüyor ::) ::)

benim karşılaştığımda birhayli vahimdi malesef halının üzerinde bir teneke sıvı yağ ve un pasta yapmaya çalışmıştı
malesef bir kova suyla hallolamadı :D :D
asllında yıkamaylada çıkarmak mümkün olmadı e haliyle manzarayı görünce dehşete kapılıyosunuz ama yapacak bişey yok keşfetme arzuları frenlenemiyor. :D

keşfetme arzuları frenlenemiyor. :D

;D ;D ;D

Emin oLun daha kötüsüde var ;D

şimdi pek bi şey diyemicem ama baya bi sinirlenirdm herhalde...

:D :D Hayatın tadı tuzu insan sinirlense de kıyamaz , yazdıklarınızı buyuk bır tebessumle okudum letaıf ve cuhadar kardeşim.Rabbim yardımcınız olsun ;)

bizimkide çamaşır leğenine girip, bir şişe tahini alıp saçına şampuan gibi döküp banyo yapmaya kalkışmıştı salonun ortasında, :D

gülebiliyorum çünkü erken yakaladık,

ama biraz anne-baba hatası olarak bakıyorum bu olaylara,

kendilerine kızmalılar bence,boyalar ulaşılacak yerdeyse ne olacak ki sonu :)

Allah muhafaza ya içşelerdi :-\

çünkü her namaza durduğumuzda veya farklı işlerden dolayı 5 dakika bile bıraksak mutfağın kapısını kitledik,

ve çok şükür çok vahim şeyler yaşamadık,

yukarda yaşadığımız olayda da olay bizim kontrolümüz dışında gelişmişti,

bakıcı bir abla vardı evde ve mutfak açıktı......

bu konuda babalar daha muzdarip zambak kardeşim. :(...anneler çocuklarına kıymazlar..hınçlarını çıkaracak birini ararlar vede bulmak kolay..BABA lar ;D ;D ;D

Ben bir anımı anlatayım.Annem ve babam sabah bizi uykuda bırakıp, şimdi hatırlamıyorum bir yere gitmişler.Tabi biz çocuğuz erkenden uyandık karnımız çok acıkmış.Kardeşim ve ben kahvaltı hazırlamaya başladık.Bir şey yıkamak için çeşmeyi açmıştık ki çeşmenin tepesi çıktı.Mutfağın her yerini su bastı.Ondan sonra olanları ne sorun ne ben söyleyeyim.Şimdi gülerek anlatırız.

Bu boya su basmasından daha kötü olur.Hele bide yağlı boyaysa tiner dayanmaz.Paylaşım için teşekkürler.

mutlaka sürgüne göndermişlerdir.... ;D ;D ;D.. su vana sı yokmuydu kardeşim..

bu konuda babalar daha muzdarip zambak kardeşim. :(...anneler çocuklarına kıymazlar..hınçlarını çıkaracak birini ararlar vede bulmak kolay..BABA lar ;D ;D ;D
:D Hanımına yardım etmeyip kayınvalidesine giden babalar bu hıncı yiyiyor olmalı :D ;)

Belki beraber temizlense ortalık durulur ihvan kardeşim :D ;)

mutlaka sürgüne göndermişlerdir.... ;D ;D ;D.. su vana sı yokmuydu kardeşim..

Küçüğüz ki nerden bilelim biz vanoyu falan.Kimbilir vano nerde.Oyun oynamaktan vanonun nerde olduğu ilgimizi çekmemiş.

:D Hanımına yardım etmeyip kayınvalidesine giden babalar bu hıncı yiyiyor olmalı :D ;)

Belki beraber temizlense ortalık durulur ihvan kardeşim :D ;)
.................NASİBİMİZİ ALMAMAK MÜMKİNMİ ;D ;D ;D

Fotoğraf ayrı bir hoş, yorumlar ayrı :)

Mevla'm anne ve babaların yardımcısı olsun. 3 sayfayı da üşenmeden okudum :o ;D

Fotoğraf ayrı bir hoş, yorumlar ayrı :)

Mevla'm anne ve babaların yardımcısı olsun. 3 sayfayı da üşenmeden okudum :o ;D

aynen gülmekten bi hal aldım ;D ;D ;D

Allah resimleri ekleyenden, yorumları yazanlardan, anılarını paylaşanlardan ama en çok da o sabi sübyanlardan razı olsun... ;D ;D ;D

en iyisi ben 1 sayfadan bi daha bakim bugün gülmeye biraz daha ihtiyacım var...

Cocuklari babaya birakirsak bu tablo kolaylikla karsimiza cikabilir.

Komik Resimler

MollaCami.Com