Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilic: Türkler'de Başka Birşey Var

Türklerde var bisi dendi diye hemen iman gücü var diyerek atlamamiz hos olmamis. Hos degil..

hos viyanada diyanetin camisine cumaya gitmisler ama. aldiklari paralari nerelerde nelerle yiyecekleri ortada olan insanlardan neyin iman gücünü bekliyorsunuzz?

ve eger daha ilk macta yenilseler ne olurdu?

son dakikada gol atmada iyi sinerji yakalamis olmalilar. ilk golü yersek kesin arkasindan gol atacagiz sartlanmasi dogmus olabilir..

ve gol yer yemez futbolcularin hepsi bu hevesle kosmuslardir..

ama cekirge bir atlar iki atlar üc atlar lakin dördüncüsü....

almanya macinda göreceksiniz dördüncü ziplayisi..

Türklerde var bisi dendi diye hemen iman gücü var diyerek atlamamiz hos olmamis. Hos degil..

hos viyanada diyanetin camisine cumaya gitmisler ama. aldiklari paralari nerelerde nelerle yiyecekleri ortada olan insanlardan neyin iman gücünü bekliyorsunuzz?

ve eger daha ilk macta yenilseler ne olurdu?

son dakikada gol atmada iyi sinerji yakalamis olmalilar. ilk golü yersek kesin arkasindan gol atacagiz sartlanmasi dogmus olabilir..

ve gol yer yemez futbolcularin hepsi bu hevesle kosmuslardir..

ama cekirge bir atlar iki atlar üc atlar lakin dördüncüsü....

almanya macinda göreceksiniz dördüncü ziplayisi..
???

Bu maclar 1960dan beri 4 senede bir oynaniyor.. ilk defa yari finale cikmis bizimkiler. gece nsefer hic girememisler ve yunanlilar birinci olmus..

simdiye kadar topculara iman gücü yoktu da simdi mi oldu? peki yunanlilarin ne gücü vardi?

yunanlilar bile birinci olabiliyorsa birinciligin bir hükmü yok demek ki.. zaten oraya cikamiyorlarsa yazik denir sadece. galayane gelmeye ya da gaza gelmeye gerek yok..

hayat devam ediyor ;)

Bu maclar 1960dan beri 4 senede bir oynaniyor.. ilk defa yari finale cikmis bizimkiler. gece nsefer hic girememisler ve yunanlilar birinci olmus..

simdiye kadar topculara iman gücü yoktu da simdi mi oldu? peki yunanlilarin ne gücü vardi?

yunanlilar bile birinci olabiliyorsa birinciligin bir hükmü yok demek ki.. zaten oraya cikamiyorlarsa yazik denir sadece. galayane gelmeye ya da gaza gelmeye gerek yok..

hayat devam ediyor ;)

buna sadece futbol olarak bakmak dogru degil bi bakıma millet olarak birliktelik örnegidir.

sonuçta orada bizi temsil ediyorlar buda çok güzel bir duygu
TÜRKİYEfinale çıksa kupayı alsa buda bizim millet olarak onurumuz degil midir?

Evet daha önceki senelerde bu kadar ilgi yoktu şu terör olaylarından sonra milletce birbirimize dahada kenetlendik.
Eminimki o galibiyetlerde herkesin duası var.
Futbolcularımız konuşurken dikkat ediyorumda hepside şükretmesini biliyor...
Allah'a şükür Allah'ın izniyle lafını kulllanıyolar cümlelerinde.
Semih o attıgı golden bahsederken Allah yardım etti ve vurdum gol oldu dedi.
yunanlılar belki kendi güçleriyle kazanmış olabilir ama bizimkilerin galibiyetinde duanın etkisinin çok büyük olduguna inanıyorum
bu arada parayla imanın kimde oldugu belli olmazmış ;)

herkesin görüsüne saygi ama ben bir besiktasli olarak rüstüyü yedeye dahi almam topu göremeyen adam ve hatali kaladen cikiyor ve golüde öyle yedi

saygilar

Evet.Kaleden fazlaca çıktı gerçekten ama tecrübeli futbolcu pek fazla konuşamam hakkında :) Sonuçta sonradan golü atmaya da vesile oldu :)

Piri Reis ve Rky her ikinize de katılıyorum..Tabiki sadece duayla olacak iş değil.Zahmet olmadan rahmet olmaz derler ya onun gibi.. Onlar çalıştılar Allah da yardım etti dualarımız,duaları sayesinde.Kimsenin imanının gücünü bilemeyiz.Uğur Boral mesela..dışardan baktıgında dersinki ''Şu hale bak saçları uzatmış zibidi vs..''ama orada nasıl dua etti..hee demekki kimsenin içini bilmeden yorum yapmak bize düşmezmiş.Rky nin dediği gibi zaten görüyoruz röportajları edlien duaları.. ;)

Spor Haberleri

MollaCami.Com