Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Firefox 3'ü artık indirebilirsiniz!

Tüm dünyada Internet Explorer'ın yaygınlığına diş bileyen, Firefox'u ondan çok daha iyi bir web tarayıcısı olarak gören kullanıcılar için bugün bayram var, zira Firefox 3 en sonunda çıktı.

Firefox 3 sürümünde en büyük yenilikler yer imleri yönetiminde ve güvenlik, performans alanlarında.

Mozilla Firefox 3.0.8, Türkçe

İndirmek için tıklayınız.. (Son düzenleme: 04 Nisan 2009)

_________
kaynak: chip.com.tr

Teşekkürler sen tavsiye ediyorsan hemen indiriyorum. ;)

Rica ederim.. Nette, dolayısıyla Molla'da daha hızlı gezineceksiniz Firefox'la.. ;) Ayrıca son sürümün boyutu eskisine nazaran daha düşük..

yalnız bazn fırefox ta çevir deyip duruyor yenıden cevrıyorum sayfa baglanmıyor dıgerınde baglanırken,,fırefox 3te bu sorunlar yasanır mı ???

Ağdan kaynaklanan bir sorun olabilir, kurup bir deneyin..

Teşekkürler farukaktaş :)

çok teşekkür ederim benimde pc ye format atılmıştı
ama Firefox yüklememişlerdi iyi oldu sağolun

Tesekkürler..

Tesekkürler..

yükledim memnun kaldım

şükranlar..

güzel ama ben bi alışamadım firefoxa ::) ;D

Teşekkürler..

firefoxu kurdum ama. maalesef vekil sunucu diyor anlamadım gitti internet expolorer güzel çalışıyor ama bu çalışmıyor.

Bu programı kullanmayı çok istiyorum ama bizim bilgisayar bunu pek sevmiyor bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :)

Bu programı kullanmayı çok istiyorum ama bizim bilgisayar bunu pek sevmiyor bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :)

Hayır, sizin programınız o değil. Sizin linkiniz altta :D

http://www.opera.com/

Opera da güzel bir tarayıcı, "Firefox ağır geliyor" diyenlere operayı kullanmalarını tavsiye edebilirim.

firefoxu kurdum ama. maalesef vekil sunucu diyor anlamadım gitti internet expolorer güzel çalışıyor ama bu çalışmıyor.

Firefox'u çalıştırdığınızda sol üst kısımdaki araçlar bölümünden seçeneklere girin.
Orada karşınıza çıkan bölümlerden Gelişmiş seçeneğine girin
Karşınıza 4 seçenek daha çıkacak
Genel, , yazılım güncelleme ve şifreleme
buradan bölümüne giriyorsunuz
firefox tarayıcısının internete nasıl bağlanacağını ayarlayın diye bir bölüm var oraya girip vekil sunucu yok seçeneğini işaretlerdiğinizde sorun muhtemelen ortadan kalkacaktır ...

Program Tanıtımları

MollaCami.Com