Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Rüyalarınızdaki araba hangisi tıklayın ve görün

;) ;)DÜNYALIK ÖNEMLİ DEYİL KARDEŞLERİM MEVLA AHİRETTE NASİB EYLESİN ;) ;)

Amin İnşallah...
Ama arabanda süpermiş Alanya Sultanı haaa... ;) 8)

Şikayetçiyim bu doğru olamaz hiç bir zaman benim hayalimde arabaya benzer bir scooter olmadı ;D

Şikayetçiyim bu doğru olamaz hiç bir zaman benim hayalimde arabaya benzer bir scooter olmadı ;D

Demek ki bilinç altında böyle bi araba varmış da haberin yokmuş... ;D ;D ;D ;D ;D

Yok inanki.. :) :)
Düşünürsem genellikle dağ jiplerini düşünürüm ama... :)

Yok inanki.. :) :)
Düşünürsem genellikle da jiplerini düşünürüm ama... :)

Her hayırda bir şer, her şerde bir hayır vardır... :)
Jeep'in olduğunu farzedelim ama onunla mutsuzsun, o şansına çıkan araban var ama mutlusun işte asl olan küçük de olsa onunla mutlu olabilmektir... ;)

Sağolasın. ;)Yok yok araba falan istemiyorum tamam mı çıkan arabayı görsen sen de aynı fikirde olurdun :D

[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1605/arabag.jpg[/img]
hayalimdeki araba buymuş(pek beğenmedim)ama adımı yazdım hayalinizdeki araba bu dedi :D

Sağolasın. ;)Yok yok araba falan istemiyorum tamam mı çıkan arabayı görsen sen de aynı fikirde olurdun :D

Aynen bende istemiyorum kalsin. Iki soyadimida kullandim sonuz yine kotu :) :)

Paylasim icin tesekkurler

bana hammer cikti

sanima yakisir bir araba

İşte bu hayellerimin arabası
:)

samurai kamyonun harika :D

istersen bi tur bindirebilirim ;D

tamam ;)hayirli olsun kamyonun kazasiz belasiz kullan ins

Firdevs benim gibi hız düşkünü birisine çok süper oldu bu yaaa. :D Ascık eski gibi ama neyse idare ederiz. Hayalimde olupta benim haberim olmayan araba ile tanışmama vesile olduğun için teşekkürler. ;D ;)

Dediler ki firdevs herkese hayalindeki arabayı veriyomuş. ;D Ben de fırsat bu fırsat geleyim bi dedim. Sağol firdevs kardeşim çok cömertsin. ;)

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com