Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ÇiNdE yAşAnMıŞ bİr oLaY...

Çinde bir üniversitede oldukça ilginç tamamiyle gerçek bir olaydır..

Kızın biri bir gün yeni aldığı bisikletiyle okula geliyor ve okulun bahçesindeki bisiklet parkına henüz kilit almadığı için öylece bırakıyor..

Derslerin bitiminde okul çıkışı bisikletinin yerinde olmadığını görüyor ve çok sinirleniyor.. Ertesi gün sabah okula geldiğinde bisikletini üzerinde bir notla bir gün önce bıraktığı yerde buluyor. Üzerindeki notta

"Çok özür dilerim ama bisikletine gerçekten çok ihtiyacım vardı aldıktan 2 saat sonra geri getirdim ama sanırım çıkışına yetişemedim çok üzgünüm anlayışın için teşekkürler."

Kız doğruca bir bisikletçiye gidiyor ve 5 tane kilit alarak okula dönüyor.. Bisikleti iyice kilitleyip 5 farklı anahtarla derse giriyor ve olayı arkadaşlarına anlatıyor..
Ders bitimi okul çıkışında 5 kilit taktığını anlattığı arkadaşlarıyla beraber bisikletini almaya gittiğinde şok oluyor.. Bisikletin üzerinde 10 kilit ve birde not var..

"Eğer acil ihtiyacım olduğu halde ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın
ALINTIDIR...

;D ;D ;D Ilginc ;D ::)

Paylaşımınız için Teşekkürler...

bu çinliler alem adamlar ya. :D

bu çinliler bazen türklerden bile enteresan olabiliyorlar ;D

bu çinliler bazen türklerden bile enteresan olabiliyorlar ;D

türkler de enteresan ama böyle bir şeyler yapmazlar sanırım...

Buldum buldum Resmini buldum... ;D

:) teşekkurler bısıklette cok komıkmiş :)

Şaka mı bu kardeş bu foto o hikayeye mi ait dersiniz? :o şaşırdım

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,11522.0/topicseen.html

Aynı konudan iki tane var sanırım...modların ilgisine...

iyi de bu konu öbür konuya öbür konu bu konuya yolluyo >:( >:(

yarın ilk işim bi bisikletçiye gidip bi kaç kilit almak ve arkadaşımın evine gitmek ;D ;D ;D

Buradan devam edilecek kardeşim.Bu konumuz diğer konudan daha önce açılmıştı.

Buradan devam edelim kardeşlerim

kardeşlerim paylaşım için teşekkürlerde, en altta buyrun burdan devam edelim diyorsunuz, oraya giriyorum. en altta bir yazı, oradada burdan devam edelim diyor ve bir önceki konuya dönüyor. döne döne başım döndü. biri beni tutsun yoksa bir harmandalı döneceğim yoksa haaa. ;D ;D ;D

Sanırım yorumumu okumadınız tam olarak ? bu konu lınk verılen konudan önce acıldı bu konudan devam edelım dıyorum.bızden usttekı kardes daha sonra acılan konunun linkını vermıs.Özellıkle buyuk yazdım ama sanırım bıraz daha buyultmem gerek ;)

e bende buradan devam ediyorum zateeeen. yaws başım dönmeden buradan çıkayım bari. ;D ;D ;D

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com