Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İstek Kutusu!!!

Görüş ve İsteklerinizi bizlerle burada paylaşırsanız daha faydalı olmaya ve sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız inş.

Icatlar aslinda gözden kacan ama sürekli merak edilen birsey. Günümüze nasil geldigimiz her insanin merak ettigi birsey.

Insaallah bu bölüm sayesinde molla cami forumumz yepyeni bir renk kazanacak. Bir cok farkli alandan insnalarada hitap etmis olacagiz.

Bu alanda üyelerimizde isteklerini belirtirse daha renklenecektir..

vatana millete hayirli olsun :))

aminnn, hayırlı olsun inşallah..

Yeni bölümümüz hayırlı olsun kardeşim.
Bilimsel makaleleri de burada bir alt bölüm açarak paylaşabilrsek daha güzel olur diye düşünüyorum. Ayrıca kardeşlerimizin bilim ve teknoloji hakkında merak ettiği ya da kafasına takılan konuları da paylaşırsak inşallah onlara da yardımcı olunur.

çok güzel düşünmüşsünüz gözyaşı kardeşim.inş.elimizden geldiği kadar yardımcı olup isteklerinize en kısa zamanda cevap vermeye çalışacağız

Bölümümüz mollamız için hayırlı olsun, yeni göreviniz de sizin için hayırlı olsun zambak kardeşim ;)

İnşaallah her konuda olduğu gibi bu alanda da faydalı çalışmalar sunulacağını düşünüyorum.

Zamanla aklımıza gelen isteklerimizi paylaşırız buradan ;)

sağolun umut kardeşim.inş.sizlerinde yardımlarıyla bu bölümümüzü en az diğer bölümler kadar geliştiririz.

Bölümümüz mollamız için hayırlı olsun, yeni göreviniz de sizin için hayırlı olsun zambak kardeşim ;)

sağolun kardeşim inş.

Bölümümüz mollamız için hayırlı olsun, yeni göreviniz de sizin için hayırlı olsun zambak kardeşim

sağolun kardeşim inş.hepimize hayrlı olur ;)

Hayırlı olsun zambak kardeşim
:) İnşallah en iyi şekilde sürdürürsünüz...

inş. sizlerinde desteğiyle kardeşim teşk.ler

günümüzde kullanılan icatlardan en önemlisi bana göre elektrik
elektrik icadı hakkında bilgi alabilirmiyiz acaba

inşaallah araştırıyoruz.

zahmet olacak şimdiden teşekkürler..

Icatlar

MollaCami.Com