Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

karli ve yagmurlu Avusturya :(

Rheinfelden?

Siz orada mı yaşıyorsunuz?
Nette kendimle ilgili ayrıntılı bilgi vermeme taraftarıyım, onun için evet veya hayır demeyeceğim ama Rheinfelden, Lörach, Köln, Freiburg, Stuttgart, ayrıca İsviçre tarafında kalan Basel, Winterthur ve Zürich şehirlerini gördüm gezdim, bulundum.
Artık Türkiye'de yaşıyorum. Orayla bir ilgim kalmadı, tanıdıklar haricinde.

Rheinfelden küçük ama güzel bir şehirdir :)

ne guzel ... ama ben yerli insanlarini begenmedim ... hic yabancilardan hoslanmiyolar ....hollandada herkes birbirine selam verir ve guler yuz gosterir sahte veya gercek...tessekur ederim bu arada

Avusturya İsviçre ve Almanya'daki yerli halk genelde aynı kökenden gelir ve evet, ingilizler kadar olmasa da biraz soğuk ve kibirlidirler :D
Çok da önemli değil kitapçı kardeşim. Müslüman mütevazı olmalıdır ama, kibire de kibirle karşılık verilir. Karşında kibirli duran kişiye alçak gönüllülük yapmak zillettir.
Onun için umursama kardeşim.
Medeniyetler arası Diyalog yapacak olanlar düşünsün :D

Siz orada mı yaşıyorsunuz?
Nette kendimle ilgili ayrıntılı bilgi vermeme taraftarıyım, onun için evet veya hayır demeyeceğim ama Rheinfelden, Lörach, Köln, Freiburg, Stuttgart, ayrıca İsviçre tarafında kalan Basel, Winterthur ve Zürich şehirlerini gördüm gezdim, bulundum.
Artık Türkiye'de yaşıyorum. Orayla bir ilgim kalmadı, tanıdıklar haricinde.

Rheinfelden küçük ama güzel bir şehirdir :)

Ne gezer muhterem...kadir gecesi dogmamisiz vesselam.

Zaten sahsiniza ait bir bilgiyi paylasmaniz icin sormadim o soruyu.
Fakat öyle bir tarif ettinizki icimden ancak Rheinfelden demek geldi...tabir caizse, avrupayi asyaya baglayan ve kuzeyinde karadeniz, güneyinde marmara diye tarif etseydiniz, Kars demezdim herhalde. :)

Bir zamanlar meslegim geregi o sehre tayinim cikmistida,
sirf türk yoktur, camii yoktur diye gitmemistim....meger coktan fethetmisiz haberimiz yok:)

Avusturya İsviçre ve Almanya'daki yerli halk genelde aynı kökenden gelir ve evet, ingilizler kadar olmasa da biraz soğuk ve kibirlidirler :D
Çok da önemli değil kitapçı kardeşim. Müslüman mütevazı olmalıdır ama, kibire de kibirle karşılık verilir. Karşında kibirli duran kişiye alçak gönüllülük yapmak zillettir.
Onun için umursama kardeşim.
Medeniyetler arası Diyalog yapacak olanlar düşünsün :D

ne bilim yani yasanmaz bi ulke guler yuz olmayinca :)

Ne gezer muhterem...kadir gecesi dogmamisiz vesselam.

Zaten sahsiniza ait bir bilgiyi paylasmaniz icin sormadim o soruyu.
Fakat öyle bir tarif ettinizki icimden ancak Rheinfelden demek geldi...tabir caizse, avrupayi asyaya baglayan ve kuzeyinde karadeniz, güneyinde marmara diye tarif etseydiniz, Kars demezdim herhalde. :)

Bir zamanlar meslegim geregi o sehre tayinim cikmistida,
sirf türk yoktur, camii yoktur diye gitmemistim....meger coktan fethetmisiz haberimiz yok:)

isabetli karar verirmisiniz.... tam isabet... kusu altin kafesede koysan ah vatan vah vatan misali sevdiklerinizi birakmamainda cok hayirli olmus

Yurtdışı Gezi

MollaCami.Com