Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

••• Günün Resmi ••• "Sizin Çektikleriniz" •••

Bu ne güzellik, ellerinize saglik
Bu yer nerde merak ettim?

Gezmeye gitmiştik, Kütahya'da bir yol kenarı...
Aynı karenin devamı...

Çok güzel kareler maş. Ne hoş gitmeden güzellikleri keşfediyoruz sizlerin sayesinde ::)

Tesekkur ederiz.
Yakinmis, insaallah Rabbim görmeyi nasip eder.

Elinize saglik, çicekler güzel.
Birinci resmi anlamadim , agac arabalarin üstüne mi kirildi? ???

evet ikinci resimde dev bir çınar ağacının dalı kırılmış ve arabalara hasar vermişti.

Yayla yolu...

Bu fotoğraf hakkında bir dipnot düşmek istiyorum şöyle ki;
Fotoğrafta görülen elleri öpülesi teyzenin bendenizden tek bir ricası oldu daha doğrusu poz vermek için tek şartı "Evladım madem çekeceksin Nazlı ile aynı karede olayım,torunun çıkması mühim değil..." emir büyük yerden gelince ve hareket halinde oldukları için anca bu kadar çekebildim... :D

Bu fotoğraf hakkında bir dipnot düşmek istiyorum şöyle ki;
Fotoğrafta görülen elleri öpülesi teyzenin bendenizden tek bir ricası oldu daha doğrusu poz vermek için tek şartı "Evladım madem çekeceksin Nazlı ile aynı karede olayım,torunun çıkması mühim değil..." emir büyük yerden gelince ve hareket halinde oldukları için anca bu kadar çekebildim... :D

Malesef yayla yolunu göremedim ve hareket halinde olanların ne olduğunu çok merak ettim :) :)

resmi küçültmenin bi yolu varmı?

Malesef yayla yolunu göremedim ve hareket halinde olanların ne olduğunu çok merak ettim :) :)

Sanırım şimdi görebileceksiniz Sadık Dost kardeşim... :)

Ensar kardeşim,gerekli düzenlemeyi yaptım, bu linkten resim boyutlarını ayarlama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz kardeşim...

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,6936.0.html

Sizin Çekimleriniz

MollaCami.Com