Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

••• Günün Resmi ••• "Sizin Çektikleriniz" •••

Güzel biryermis tesekkurler.

çok güzel bir kare gözyaşı kardeşim.Emeğine sağlık.

Daha gidecek çok yoLumuz var :)

Bayadır inceleyememiştim bu konuyu ::) arkadaşlar yine feth ettiniz kalbimizi :) Ellerinize sağlık :)

Sadık dostum bu güzel fotoğrafları bizimle paylaşıyorsun ya gözümüz gönlümüz açılıyor, çok çok güzel ;)

Ya bir şey soracağım gülü anladım, kayığı anladım hadi dalgayıda anladım da yaf kardeşim şu uçaktan çekildiği anlaşılan pozu nasıl yakaladın ? Sanki cam yokmuş gibi :o Çok başarılı :)

Sadık dostum bu güzel fotoğrafları bizimle paylaşıyorsun ya gözümüz gönlümüz açılıyor, çok çok güzel ;)

Ya bir şey soracağım gülü anladım, kayığı anladım hadi dalgayıda anladım da yaf kardeşim şu uçaktan çekildiği anlaşılan pozu nasıl yakaladın ? Sanki cam yokmuş gibi :o Çok başarılı :)

Meslek sırrı demezmi :) ;)

Meslek sırrı demezmi :) ;)

Demesin demesin :D Nasıl çekmiş anlatsın ::) :D

:D

Çok teşekkür ediyorum sadık anise dostumuz, beğenmenize çok sevindim ;)

Bence işin sırrı aynı pozu tek kare ile değil de bir çok kare çekmekte gizli :)
Aynı pozlardan bir tane değil birkaç tane hatta bazen yirmi-otuz tane çekiyorum ;)

Doğru bulduğum çekimi de sizlerle paylaşıyorum ::)

Benim de sizlerin çekimleri arasında çok beğendiklerim oluyor, hepinizin ellerine sağlık...

Önemli bir ipucu öğrenmiş olduk sağolasınız Sadık Dost kardeşim... :)

Evet çok kaliteli çekimler var, kardeşlerimizin ellerine sağlık, devamını bekliyoruz inşaallah...

Sadık Dost kardeşim kadar tecrübeli olmadığım için tek fotoğraf çektiğimden, birde Hareket halinde olduğumuzdan, pek güzel olmadı ama.. :) Gene de paylaşayım dedim. :)

Boğaz köprüsünden geçerken..

İstanbul oldumu her hali kabulümüz kardeşim, mis gibi boğaz havası geldi :)

Sadık dostum uçak hareket halindeyken ister istemez sallıyor, bu kadar net çıkması çok güzel ::) Sonra renkler çok canlı, merakımı mazur görün nerenin semaları burası ::) ::)

Siz de sağolun ahuzar kardeşim, artık fotoğraflarınızı daha fazla görürüz inşaallah ;)

...

Çok sağolun değerli kardeşim, beğenmiş olmanız beni çok mutlu etti. Aslında tam olarak nerenin semaları olduğunu ben de bilmiyorum; seyahat halindeyken havada hiç bulut yoktu ve ben elimde makina bulut beklerken uyumuşum, uyandığımda gördüğüm bulutları çekivermiştim :)

Sizin Çekimleriniz

MollaCami.Com