Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

••• Günün Resmi ••• "Sizin Çektikleriniz" •••

[center]Yûşa Tepesi..

Beyazıt'ta güzel bir minare...

hatay/iskenderun

sadık dost kardeş eklediğiniz son resimden bi önceki resmin :) bi açıklaması varmı ilginç bi resim :) çokta dikkat çekici

sadık dost kardeş eklediğiniz son resimden bi önceki resmin :) bi açıklaması varmı ilginç bi resim :) çokta dikkat çekici

Evet bir açıklaması var; çekerken en çok zorlandığım resim :)

Bu arada sizin çekmiş olduğunuz mor çiçeği çok beğendiğimi belirtmek isterim :)
Çiçeğin narin duruşu resme çok güzel yansıtılmış, üzerinde gezinen rüzgarı bile hissettiriyor ;)

Nicedir aklımda olan bu konuyu sağolsun Selman- i pak kardeşimiz faaliyete geçirmiş ve kardeşlerimiz de çok güzel çekimler ile konuyu zenginleştirmiş...

Kardeşlerimizin ellerine sağlık, ve Selman-i pak kardeşim size de hassaten teşekkürler... ;)

Her ne kadar fotoğraf makinemle sorun yaşıyor olsam da daha önceleri çekmiş olduğum bir resmi paylaşmak isterim:

Her ne kadar fotoğraf makinemle sorun yaşıyor olsam da daha önceleri çekmiş olduğum bir resmi paylaşmak isterim:

Güzel bir görüntü elde etmişsiniz ahuzar kardeşim, elinize sağlık :)

Minik ellerdeki güzellik...

Güzel bir görüntü elde etmişsiniz ahuzar kardeşim, elinize sağlık :)

Çok teşekkür ederim kardeşim, sizin de şu çekerken zorlandığınızı belirttiğiniz fotoğrafınız gerçekten çok güzel ve bu yılın fotoğraf yarışmasına alınabilecek kalitede...

Sizin de ellerinize sağlık sevgili Sadık Dost... :)

Çok teşekkür ederim kardeşim, sizin de şu çekerken zorlandığınızı belirttiğiniz fotoğrafınız gerçekten çok güzel ve bu yılın fotoğraf yarışmasına alınabilecek kalitede...

Sizin de ellerinize sağlık sevgili Sadık Dost... :)

Ahuzar kardeşim beğenmiş olduğunuz çekerken zorlandığım resme bir isim vermeye karar verdim :) "Mollanın Teknesi" diyelim... Fotoğraf yarışmasına alınabilecek kalitede görmüş olmanız benim açımdan çok sevindirici oldu, çok teşekkür ederim :) Eklediğim fotoğraflarım arasında benim de en çok ilgimi çeken fotoğraftır "Mollanın Teknesi"...

Sizin de fotoğraflarınızın devamını bekliyoruz ;)

Nicedir aklımda olan bu konuyu sağolsun Selman- i pak kardeşimiz faaliyete geçirmiş ve kardeşlerimiz de çok güzel çekimler ile konuyu zenginleştirmiş...

Kardeşlerimizin ellerine sağlık, ve Selman-i pak kardeşim size de hassaten teşekkürler... ;)

[img width=600 height=500]http://img192.imageshack.us/img192/5406/bucakdoalgzellik.jpg[/img]

Ben teşekkür ederim ahuzar kardeşim. ;) Bu resimdeki yer neresi acaba hatırlıyor musunuz? Çok güzel manzaralı tam kafa dinlemek için bir yer. (mangal yapması da ayrı bir güzel olur burda) :D :D

Tüm kardeşlerimizin ellerine emeklerine sağlık.. Gerçekten mükemmel resimler..

İsim seçimi de çok yerinde olmuş Sadık Dost kardeşim; ne güzel artık bir de teknemiz var " Molla'nın Teknesi"... ;)

Selman kardeşim merakınızı mucip olan mekan, Akdeniz'den...Onaç Barajı...

Tefekkür ve kafa dinlemek için ideal bir yer ama,piknik için yanlış tercih olur.Zira baraj olduğu için oturacak yer bulmak dahi imkansız gibi... :)

istanbulun orta yeri üsküdarın tam ortasında çok hoşuma giden kocaman saat...

çekimimi çokda beğenmeme me ragmen eklemek istedim...çok daha orjinalini çektiğim zaman değiştiririm inş

Ayasofya ile Sultanahmet camii arasındaki park..

Çiçeğin narin duruşu resme çok güzel yansıtılmış, üzerinde gezinen rüzgarı bile hissettiriyor
hiç buşekilde düşünmemiştim farklı bakış açıları hakkaten güzellik katıyor...

fatih camii müdavimleri...

resimlere bayıldımm..çok güzel çekilmişler..ellerinize sağlık..böyle bi konu açtığınız için size çook teşekkür ederiim..harika olmuş..

buda benim küçük atım (:
bayaa bi küçük oldu resim ama (:

[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7118/45389874.th.jpg[/img]

Sizin Çekimleriniz

MollaCami.Com