Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bu aralar canınız neye sıkılıyor?

-bu aralar canınız neye sıkılıyor? ::)

genel olarak bişey yok çok şükür...
ama yarın okul var :(
sizin bi okula hayır kampanyası vardı :D
bende katılsammı acaba ::)

gec kaldiniz yaa ;D katilim yok diye bende kapatmistim kampanyayi ::)

ama isterseniz geri acabilirim ;D

ben bu aralar kiskanc insanlara bayagi bozuluyorum....

gec kaldiniz yaa ;D katilim yok diye bende kapatmistim kampanyayi ::)

ama isterseniz geri acabilirim ;D

tmm olur :D

kızım hasta biraz ona çok sıkıldım :'( dualarınızı bekleriz arkadaşlar :-[

eşimle ayrıldım bi kızım var ve ben hala eşimi çok seviyorum eşimin aylesinden çok haksızlık gördüm bunun için ailem eşim ve ilesine çok kızgın ben dönmek istiyorum eşime ama bunu aileme anlatamıyorum bu yüzden çok çaresizim biliyorum çare dua bunun için sizlerden dua bekliyorum lütfen namazlarınızda banada dua edin

eşimle ayrıldım bi kızım var ve ben hala eşimi çok seviyorum eşimin aylesinden çok haksızlık gördüm bunun için ailem eşim ve ilesine çok kızgın ben dönmek istiyorum eşime ama bunu aileme anlatamıyorum bu yüzden çok çaresizim biliyorum çare dua bunun için sizlerden dua bekliyorum lütfen namazlarınızda banada dua edin

Allah yardimciniz olsun :(

Molla eskisi kadar aktif değil, giriyorum, sanki kendi kendime yazıyorum okuyorum.. Buna canım sıkılıyor.. Nerde aktif kardeşlerimiz.. :'(

Merak etmeyin kardeşim okuyan birileri mutlaka vardır. :) Mesele yazan birileri olması :)

Suskun kardeşlerimize ne yedirsek ne içirsek klavyeleri çalışsa :D

Merak etmeyin kardeşim okuyan birileri mutlaka vardır. :) Mesele yazan birileri olması :)

Suskun kardeşlerimize ne yedirsek ne içirsek klavyeleri çalışsa :D

İşte birileri anlamış benim neden yazmadığımıııı:):) Karnım aç arkadaşlar o yüzden yazamıyorum. Konyalı olduğum için de bi fırın kebabı duble olsun yanına da turşu bi de ayran:) benim canım sıkkın filan değil çok şükür. can sıkmaya gelmez, bazen boşvereceksin...
Bizim konyalıların bi tabiri var gavur diye:) aynen alıntı şekliyle anlatiiimm( konyalı anlatıyor)

-"Gavurun birinin bi sözü varmış soooona atasözü olmuş bilmiyrim gavurların atasözleri var mı" diyor.
Tanrıyı güldürmek istiyosan ona planlarını anlat... çok güzel bi söz bence. herşey olacağına varır ben böyle bilir, böyle söylerim...

griptim geçer gibi oldu ama şimdide fena öksürüyorum.nerdeyse seriye bağladı 20 saniyede bir öksürüyorum.bu canımı sıkıyor :(

Geçmiş olsun efendim Cenabı Mevlam Acil şifalar versinnnn..

Geçmiş olsun efendim Cenabı Mevlam Acil şifalar versinnnn..

amin teşekkürler Allah razı olsun...

yapabileceğimiz bir şey var ise biz burdayız hayırlı geceler....

griptim geçer gibi oldu ama şimdide fena öksürüyorum.nerdeyse seriye bağladı 20 saniyede bir öksürüyorum.bu canımı sıkıyor :(

Geçmiş olsun kardeşim, molladan çok uzun ayrı kalanlarda bu tip şikayetler görülmekte. Reçetenizi yazalım; düzenli olarak molla ziyaret edilecek, faideli paylaşımlar yapılacak ve bol bol dua edilip dua alınacak. :) ::) :D

Şaka bir yana burada olmanıza sevindik :)

Eğlenceli Oyunlar

MollaCami.Com