Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ŞUHURU SELASE VE LEYALİİ MÜBAREKE TEBRİKNAMESİ

Bir müslüman olarak ne kadar sabırsız, ne kadar da önyargılıyız değil mi?
İlimden hizmetten bahsederken, ilim hizmet dolu bir yere etiket yapıştırıvermek...

Nefsimiz bu derece mi sardı bizleri acep?

Sitelerde ki reklamların site ile bağlantısı olmayıp, üyelerin bulunduğu bölgeye göre değişmektedir.Çünkü google tarafından gönderilen reklamlardır.Ara sıra çıkan bu uygunsuz reklamların site ismi admine bildirerek engellenmesini sağlamış olsanız bu kervanada bir faideniz dokunur.

bakınız hakikaten sizi anlamak mümkün değil. ne ise herkesden aynı şeyi beklemek fıtrata münafi zıddır. yani şurada allah rızası için mühim konulardan bahsediyoruz. siz bunları durmadan eleştiriyorsunuz. bak benim zamanım fazla olmuyor. yoksa o kısaca yazdığım metinleri sahifeler dolusu yazabiliriz allahın tevfikiyle biliyorum siz bundan memnun olursunuz. fakat neden anlaşamıyoruz ben hala anlamadım. birde sair forumlarda bu konular yayınlanıyor sizin sitenizde yayınlanmıyor bunuda eleştiriyorum. sabırsızlık ha evet genel bir maraz. fakat konumuzun sabırsızlıkla alakası olmayıp yazdığımız hakikatlerin uygun görülmemesinden dolayı rahatsızlık duymamadan ötürü vazgeçtim. hakkınızı helal ediniz.

molla nizamülmülkü sanii maraşi

bi üç aylar tebriğinden konu nereye gelmiş
üç aylar girdimi şeytan insanlarla daha çok uğraşımış küstürmek aralarını bozmak için
burada hepimiz aynı amaçla bulunuyoruz
lütfen şeytana inat daha anlayışlı olalım...

allah razı olsun. bütün kusurları ben kendi sütüme alıyorum. yaşasın islam kardeşliği vesselam.

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com