Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

vefat

amcam trafik kazası sonucu vefat etti. ruhuna bir fatiha okuyup duanızı esirgemeyin inşallah

HZ ALLAH rahmet eylesin inş. size ve yakınlarına cabr-ı cemil ihsan etsin kardeşim , dualarımız kardeşlerimizle inş. :'(

1 fatıha 3 Ihlas-ı şerifi bagıslayalım kardeslerım

Allah razı olsun zambak kardeşim. Rabbim okuduğunuz ve okuyacağınız duaları kabul etsin inşallah

1.Fatiha 11-Ihlasi serif bagislayalim bir büyügümüzün tavsiyesi,
Allah cennetinde kavustursun

Allah razı olsun talib kardeşim. Rabbim kabul etsin inşallah

inna lillahi ve inna ileyhi raciun
RABBİM merhuma rahmet sevenlerine ve kederli ailesine sabr-ı cemil ihsan eylesin...

okuduk inşallah..

Allah razı olsun. Rabbim okuduklarınızı kabul etsin inşallah hak yolcusu kardeşim

RABBİM merhuma rahmet sevenlerine ve kederli ailesine sabr-ı cemil ihsan eylesin...

okuduk inşallah..

Allah razı olsun. Rabbim okuduklarınızı kabul etsin inşallah ihvan kardeşim

okuduk inşallah..

Rabbim sevdiklerinden eylesin,

affınıza mağruren sorucam ,uzakta mı,gitmediniz?

okuduk İnşallah..

amin cepni ve firdevs kardeşlerim. uzak değil cepni kardeşim. onlar karşıyaka da ben ise aliağada oturuyorum. salı günü sabah vefat ettiler salı ve çarşamba günleri oradaydım. bugün sabahtan geldim.

inşaAllah sıralı bir ölümdür,

ne mutlu güzel gittiyse,

inşallah cepni kardeşim. oruçlu halde ve kuran hatmini okuduktan yaklaşık olarak 5 dk sonra kaza geçiriyor

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com