Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kelime-i Tevhid Hatmi

Allah'ım Ehsenül kabul ile kabul buyursun...
Yapacağız inşeAllah duasını...Yapacağımız dualarımızı şimdiden kabul etsin...

tamam da bittimi yani hatim bir daha yapmayacakmıyız.

Bence devam edelim okuyan arkadaşlar daimi devam edsinler. Bu kadar mükafatı bol olan hatim bitmesin derim bence. Çünkü hatim bitiyor ama ecel bitmiyor azab da bitmiycek bizleri bekleyen çok kardeşlerimiz var mezarlarının başın da bakınız dertli dertli oturmuşlar. molladan gelecek hatimleri beklerler.

Hissediyorum şu anda onlar çok zor durumda. Şunu unutmayalım ki ne kadar çok okur isek bize de okurlar. Haksız mıyım kardeşlerim.

vesselam

tamam da bittimi yani hatim bir daha yapmayacakmıyız.

Bence devam edelim okuyan arkadaşlar daimi devam edsinler. Bu kadar mükafatı bol olan hatim bitmesin derim bence. Çünkü hatim bitiyor ama ecel bitmiyor azab da bitmiycek bizleri bekleyen çok kardeşlerimiz var mezarlarının başın da bakınız dertli dertli oturmuşlar. molladan gelecek hatimleri beklerler.

Hissediyorum şu anda onlar çok zor durumda. Şunu unutmayalım ki ne kadar çok okur isek bize de okurlar. Haksız mıyım kardeşlerim.
haklısın medineli kardeşim bencede devam edelim.

vesselam

Hatmimizin duasına katılmayı arzu eden arkadaşlar buradan katılabilirler...

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,19769.0.html

Allah'ım Ehsenül kabul ile kabul buyursun...
Yapacağız inşeAllah duasını...Yapacağımız dualarımızı şimdiden kabul etsin...

hocam Allah razı olsun...Rabbim kabul buyursun...uygunsa sizler için de devamı olur inşaallah....

mevlam kabul buyursun yeniden 1000 benden başlasın desek

Okuyan ve katilan kardeslerimizden Allah razi olsun ..

Mevlam yapilan tüm dua ve hatimlerimizi kabul eylesin..
diger hatimlerimizde oldugu gibi kelime-i tevhid hatmimizde talep üzerine her ay düzenli olarak devam edecektir..ay basinda baslayip ay sonuna duasini yaparsak daha düzenli olacaktir..
Hatimle vazifeli kardesimiz konuyu düzenli olarak takip edip geregini yapacaktir..Tüm kardeslerimize ilgi ve katilimlarindan dolayi tesekkür ederiz..

ihvandan sonra ben de 1000 aliyorum...

galiba yanlis bolume yazdim :(

galiba yanlis bolume yazdim :(

Evet, Nisan hatmimize buradan devam edebiliriz...

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,19923.0.html

Hatimler

MollaCami.Com