Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Çay Kaşığının Dili :)

Ben bu dili öğrenmedim, duymadım, bilmiyorum. :o Ne kadar da zormuş, aklımda tutamam ben bunun hepsini. Buralarda da kişi çay içmek istemediği zaman çay kaşığını bardağın üzerine kapatır, ama ben yapmıyorum. Teşekkür edip, elinize sağlık diyorum. Böyle şeyler pek bana göre değil. ::) Eğer bunları bilirsen diken üstünde durursun şöylemiydi, böylemiydi diye. ;D

Şeker mevzusuna gelince, biz önceden çay kaşığı ile bir kaşık bir bulaşık derdik, şimdi sadece bulaşık diyoruz. Bakalım şekersiz içen taifeye katılacakmıyız, zaman gösterecek. ::)

demekki en çok şekeri ben kullanıyorum sizin yerinizede 1,5 tatlı kaşıgı... ::) ::) ::) ::) :P :P :P

gülümsedik vallahi...
. ;) ;)

demekki en çok şekeri ben kullanıyorum sizin yerinizede 1,5 tatlı kaşıgı... ::) ::) ::) ::) :P :P :P

Yine azmış.benim annem 3 tatlı kaşığı atıyor :D

Bir çay kaşığı veya bir küp şeker yeter bana.
Pekmez gibi çay içemediğim gibi hiç şekersizde içemem. ;)

çay kaşığının dili çok uzunmuş en iyisi şekersiz içmek :)

Haklısın Janwes :) Bende şekersiz içenlerdenim,ayrıca çayın asıl tadı,şekersiz içilince alınıyor bence ::)

Çok hoş ve ilginçti,teşekkürler kardeşim :)

yazi da cok hos yorumlar daha hos :) :)
teskkurler..

Janves çok güldürdün beni sağolasın :)
Ben de çay kaşığını bardağın üzerine bırakmak doğru değil diye biliyorum :)
Çay kaşıksız bardak bir garip geliyor bana sanki çay çabuk soğuyor gibi hissediyorum ??? ::)

ben şekerimi karıştırdıktan sonra kaşığın ucu tabağa sapıda sehpaya gelecek şekilde koyuyorum bu ne demek acaba diye okudum amma yoktu bişey ne olacak şimdi ;D

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com