Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

KATİL İSRAİL

Hiç bir zalimin zulmü ebedi değildir,ancak Rabbimin yarattığı cehennem zalimler için ebedidir.Allah,ım sana yalvarıyoruz,elimizden geleni yapamıyoruz,müslüman kardeşlerimiz, bacılarımız, çocuklarımız katlediliyor hikmetinden sual olmaz,ama Allah,ım bizi kardeş yapan bir birliğimiz var ve bu kardeşlik bağı maneviyatta bizim ciğerimizi yakıyor,Yarabbi yardım eyle zalimlerin zulmü altında kalan kardeşlerimizi kurtar,Allah,ım sen yardım etmezsen biz nereye gideriz bize kim yardım edebilir,Yalvarıyoruz ne olur ne olur Allah,ım İslam alemine bir diriliş nasip eyle.(amin).Allah,a emanet olunuz selam ve dua ile.

aminn amim sonsuz aminlerle kardeşim :'( :'( :'( :

Yine uykularım kaçtı,birkaç damla YAŞ
Kahpe İSRAİL bu nasıl Savaş.

Bunları mutlaka ödeyecekler yaptıkları yanlarına kalmayacak bunun hesabını insanlar sormasa mutlak RABBİM soracak.

Lütfen DİKKAT!!!!!!!

bunun SORUMLUSU BİZLERİZ(HER NE KADAR BEN COCA COLA ALMIYORSAM'DA)..!HALA ISRAİL MALI MI KULLANIYORSUNUZ..? ONLARIN NE SUÇU VARDI?

BİZLER LIKIR LIKIR COCA COLA IÇERKEN ISRAİL TIKIR TIKIR COCUKLARI KATLEDIYOR? BELKI 1 COLA DAHA AZ İÇSEN 1 CAN KURTARIRSIN

ALDIĞIN HER MARLBORO DA HER MALUM MARKA EŞARP'TA (HANIMLAR ÇOK BÜYÜK VEBAL LÜTFEN ALMAYIN )ISRAİLE 4 KURŞUN PARASI VERIYORSUN ONUNLA NE MI OLUYOR
İŞTE YUKARIDAKİLER......

..KATİL İSRAİL katliamına devam ediyor..biz ne yapıyoryz...PİRANA HAVELE EDİYORUZ..BİR KAPI AÇILSINDA İSRAİLLE KARŞI KARŞIYA KALALIM...

insanın elinden bişiy gelmiyor dua etmekten başka.umarım bir gün bizlerde bu durumlara düşmeyiz.
emeginize saglık kardeşim.

...DUA,DUA,DUA,MÜMİNİN SİLAHIDIR...

haydin bre canlar haydin kardeşler seferberlik ilan edildi...

Sancak-ı Şerif Eyüp Sultanda,

Sancak-ı Şerif Fatih'te....

davranın silaha davranın duaya....

Yine uykularım kaçtı,birkaç damla YAŞ
Kahpe İSRAİL bu nasıl Savaş.

:'( :'( :'(

Şimdi ben Filistinim! sahip çık bana!
Şimdi ben peygamberin emanetiyim sana!
Hep zulmü alkışlayan ellerini açsana!
Ben kan kokan toprağın en naçar yeminiyim!
Eyilmeyen başım ben! Ben miracım, müjdeyim!
Filistinli bir duayım şimdi ben!
Senin çaresizliğe terk ettiğin

:'(

Bu zalimleri Sen Kahreyle Sen Kahreyle Sen Kahreyle Ya Rabbi !

zalimler için yaşasın cehennem.

zulum kolay olmuş.israil köpeğine bak.kudurmuş.azgınlaşmış,günahsız filistin milletine kahpece saldırılar devam ederken...onların AH larının yanlarına kalmayacaklarını bilmeleri lazım...

eller birleşti,semaya açıldı ,kalbe yöneldi,.....bir dur diyen olmalı artık şu kuduz israile.seherlerde ,seherlerde seherlerde.buluşmaya....

:'( :'( :'(
Rabbimin cezası yakındır dilerim...

Zulmün Vesikaları

MollaCami.Com