Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

takımlar

fb yi tebrikler... ;) :D

tüm galatasaraylılara geçmiş olsun diyoruz ::) ::) ::) ::) ::)
tarih tekerrür etti herzaman ki gibi...
artık bu bir kural oldu beşiktaş galatasarayı nerdeyse her maçta mağlup ediyor ;) ;) ;) ;) ;) ;)
beşiktaş galatasarayı 1-0 mağlup ederek zirveye oturdu 8) 8) 8) 8) 8)

benden galatasaraylı arkadaşlara buz gibi soğuk bir bardak su
bu mağlubiyete iyi gelir ;D ;D ;D

ama sizde neredeyse her maçta bizim bileğimizi bükemiyorsunuz elimizi öpe öpe bi hal oldunuz
biz beşiktaşlılar olarak bu el öp'me konusunda cümle mecazi bir anlam taşısada şakayla karışık bir cümle olsada karşımızda bükemediğimiz bir takım varsa bile asla el öpmeyiz bizim çarşı lugatında öyle bir maç için el öpme lafı ağzımızdan çıkmaz

İşte biz GS liler bu yüzden farklıyız..Bu arada pardon da nasıl oluyor her zaman Bjk yeniyormuş.İstatistikleri yayınlatmayın lütfen..Bjk hiçbir zaman Gs den üstün olmadı derbilerde olsun vs.ler de.Şimdi yazacam da çok uzun olduğu için neyse diyorum..

İşte biz GS liler bu yüzden farklıyız..Bu arada pardon da nasıl oluyor her zaman Bjk yeniyormuş.İstatistikleri yayınlatmayın lütfen..Bjk hiçbir zaman Gs den üstün olmadı derbilerde olsun vs.ler de.Şimdi yazacam da çok uzun olduğu için neyse diyorum..

katılıyorum bir gs li olarak ;)

ama bu takım muhabbetlerinde şakadan öteye gidilmemesini rica ediyorum sonuçta futbol bu yenmekte var yenilmekte...

biz bütün takımları seviyoruz ;)

biz bütün takımları seviyoruz ;)

evet haklısın.Çünkü biz GS liyiz ;) ;)

evet haklısın.Çünkü biz GS liyiz ;) ;)

:D :D

beşiktaş halkın takımı zaten ;D

beşiktaş halkın takımı zaten ;D

:D

kayseri erciyeste öyle ne yazık ki..

hiçbiri:)

Toptan yani (futbol basketbol vb) gelen başarıyı başarı kabul etmediğim için benim yuvarlak işlerle alakam olmaz arkadaşlarım

hımm BJK liler GS lileri geçmiş bir gs li arkadaş daha rica etsek lütfen ;D

bari berabere kalsaydık yav. ;D

:'( :'( :'(ekmek takımından kimse yokmu ya????????? :'( :'( :'(

Spor Haberleri

MollaCami.Com