Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Mucit olsaydınız neyi/neleri icat etmek isterdiniz ?

Est saçmalamadınız elbette sadece bu icat için geç kaldınız :)

Çünkü yalan makinesi çooktan icad edilmiş ::) :)

o makinaninda ayarlariyle oynamislardir yaf ::)
bilirsiniz.. adettendir ayarlar ile oynamak ;D

saka bi tarafa: ezan okundugunda ve tek 1 tus'a basildiginda herkesi namaza kaldiran bi icadin mucidi olmak isterdim..!
(sanirim bu dahads sacma oldu ???

küçücük rahatsız edici olmayan bir bağlantısıyla hayallerimi anında ekranda görselleştirebilcek bir makina icat edebilmek isterdim

öğrendiğim herşeyi unutmamak isterdim :)
unuttuğumda unuttuğum şeyleri göstererek, yazarak, konuşarak bana hatırlatan bi makinanın olmasını isterdim :D

bide ne icat etmek istiyorum diye düşündüğümde herkes muhakkak o şeyi icat etmiş veya hayalini kurmuş.

molla camide amma çok mücitler var :o...

Her bir fikir çok güzel ve ilginç :) Teşekkürler..

Yok mu mucit olmak isteyen ::) :)

ben herşeyden önce ışınlanma makinası yapmak isterdim
bide bilgisyara yazıları okuyunca kendi word e geçirsin isterdim
bunlar icat olmuş da olabilir bilmiyorum ::)

Emir verdiğiniz an bütün sitelere e-kitap ve konu ekleyen bir akıllı robot yada sistem icat etmek isterdim :)

;ğ0Güzel bir hayalmiş :))46777777754
.

İİİİİİ*0 41.çkoıoıookoooouyuhjjmnmnmnmmmömöçömöppopoıııhhbbhbiiğği.çmööööçşlökkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 10........4...........122işiğşkllkm mn nmmbh i,,,,,,, .ççö

(bebişten ilk klavye dokunuşları :=) )

Tozu hakikaten yok eden ßir hacet oLsunda;mucidi ßen oLmasamda oLur ;D

;ğ0Güzel bir hayalmiş :))46777777754
.

İİİİİİ*0 41.çkoıoıookoooouyuhjjmnmnmnmmmömöçömöppopoıııhhbbhbiiğği.çmööööçşlökkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 10........4...........122işiğşkllkm mn nmmbh i,,,,,,, .ççö

(bebişten ilk klavye dokunuşları :=) )

internetle ilk buluşması :)))

1- Bir zaman makinesi gelecege degilde, hiç degilse geçmise gidebilen olsun yeter, peygamberimizle muhabbet etmeyi, ve gerçekleri onun agzindan duymak için ne vermezdimki, benimkide simdilik bir hayel iste.
2- insanligin enerji için bu kadar seytanlasmasini önlemek için, bedava elekrik üretebilecek bir makineyi içat edebilmek ve, insanliga karsiliksiz sunmak, bence imkansiz degil, süpernova patlamalarindan yansiyan manyetik veya foton' larla yayilan enerjiyi, elekrike dönüstürebilmek.

Icatlar

MollaCami.Com