Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Mucit olsaydınız neyi/neleri icat etmek isterdiniz ?

bu bolume ilk defa goz attiyorum.baslik cok ilginc geldi tesekkurler zambak.
Once mucitlerimize basarilar.
Bende araba sesi,asfalt tozu bunlardan biktigim icin,butun yollari yuruyen merdiven gibi yuruyen yol yapmak isterdim.en ucra koselere kadar gidebilecek yollar,(kendimi politikaci gibi hissettim birden :P) hemde herkese bedava benzin parasi yok,trafik yok,evinden adimini at yuruyen yol :D

Rica ederim kardeşim , beğenmenize sevindim :)

İcadınız gerçekten çok güzel :)

Artık sizde bir mucit oldunuz ;) 8)

Mucitlerimiz bu kadar mı ::)

Bana dayanabilecek, sinirlenip attığımda kırılmayacak bi bilgisayar icat etmek isterdim. ;D ;D
Şaka tabi ki, şimdi vaktim yok İnşallah ilerde detaylı bir şekilde neler icat etmek istediğim yazarım. :)

Sitelerin açıldığı zaman ortaya güzek kokular saçması.Mesela Mollayı tıklar tıklamaz gül veya zambak kokusu hissetmek istemez miydiniz? :)

Şimdilik uçuk bir şey ama neden olmasın ki? ;)

o kadar çok ki icat edilmesi gereken :)

ilk başta zaman makinası geldi aklıma... asrı saadete götürürdüm sizi.. ;) bir de tarihi birilerinin anlatmasıyla değil gözümüzle görürdük..

zaman makinesi deyince hep 3 dönemi hayal ettim çocukluğum botunca: (aslında 2 sonra 3 oldu ;D)

1-Mavzerin hala kullanıldığı dönemlerde çok değil 1800ler sonu 1900ler başı... şöyle zalimin korkulu rüyası mazlumun garibanın yardımcısı bi efe.... sonrasında da seferberlikte yaralılık gösterip istiklal madalyası....

2-Akıncı olmayı çok isterdi.(malkoçoğlundan çok etkilendim heralde;D) elde kılıç serhat boylarında ok gezleyip kılıç üşürmek.... hanlarda kalıp engerüs(nazlı budin)e beç(macaristan)e akınlar düzenleyip küffar üzre cenk etmek...

3-Göktürk devleti döneminde yaşayan bi bahadır olmayı isterdim çin akınları...bozkır...at...avrat..pusat..

makinayı benden önce bulan versin bana ;D ;D

::) :D Hepinize güzel fikirlerinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Firdevs kardeşime gerçekten öyle bir bilgisayar lazım kimbilir belki gerçektende mucidi o olur :D

Fatihan kardeşim , fikriniz çok farklı olmakla beraber çok güzel.İnş gerçek olur ,düşününce gerçekten güzelolurdu :)

Zaman makinesi isteyenler , makine olduğunda bizleride unutmayın.Gidecek görülecek çok şeyler var

İSRAİL i nasıl ezerdim onu bulmaya çalışırdım..

abi o iş biraz emek istiyo gidip bi atom bombası çalacan atacan israilin tepesine amma orda kudüs var orda müslümanlar var.... yoksa iş kolay....

abi o iş biraz emek istiyo gidip bi atom bombası çalacan atacan israilin tepesine amma orda kudüs var orda müslümanlar var.... yoksa iş kolay....
................kudüsü kurtarır temizleriz...israil doğru kaçanlarıda.....bir şekilde YOK etmek için çok güçlü bir atom bambası buluruz.

molla mucitlerimiz bu kadar mı ::)

bi pc sandalyesi icad etmek isterdim.istedgnde yatak olan,istedgnde,sandalye,istedgnde koltuk,istedgnde baba sandalyesi.
amma süper olur böle bişiy.

Diğer kardeşlerimizin fikirlerini de merak ediyoruz ::) Mucitler bu kadar mı ::)

sanirim karsimdaki kisinin söylediklerinin dogrulugunu ölcen bir alet icad ederdim...!

fazla mi sacmaladim ne :)

Icatlar

MollaCami.Com