Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

---UFOLAR---

1978 yılında bir Pilot'un uçak kabininden çektiği UFO fotoğrafı.

Yatının fotoğrafını çeken bu adam, resimde görülen noktanın UFO olduğunu idida ediyor.

Sovyet gizli servisi KGB arşivinden çıktığı iddia edilen bu görüntülerdeki cismin UFO olup olmadığı tartışılıyor.

hayretlik bir durum demekki yıllardır varlığı var ama isbatı hala yok..

Evet bir türlü ispat edilemeyen cisimler. Ve bunları insanlar sadece gökyüzünde görmüşler şimdiye kadar. Ufo'nun içinde neler olduğu ise muamma. Ben de şunları çok merak ediyorum. Uzun zaman aralıklarında çekilen bu fotoğraflarda neden bütün ufolar aynı şekilde, buraya kadar gelmişken dünyanın atmosfer tabakasını aşıp yerküreye ulaşmışken neden kaçar gibi geri dönüyorlar ve kendilerini tanıtacak bir iz bırakmıyorlar arkalarında. Tabi bu soruları eğer gerçekten UFO lar varsa merak ediyorum. Bu da ayrı bir sorun ????? :-\
Bir de UFO lar ile ilgili okuduğum bir makalede Amerika Hava Kuvvetlerinin yaptığı bir araştırma sonucunda gökyüzünde görülen bu cisimlerin uzay gemisi olmadığını bulutların içindeki buz kristallerinden yansıyan ışık topları olduğu, bazı savaş uçaklarının da bu şekilde yapıldığını ve insanların gördüğü ve UFO zannettiği cisimlerin aslında savaş uçağı da olabileceği yazıyordu. UFO ların hikayesini ise bazı kötü güçlerin teknolojide yaptığı gizli çalışmaların üzerini örtmek için buçalışmaları yapanların yazdığını okumuştum. Ama bu çalışmlar hakkında henüz pek birşey bilinmiyor sanırım.
Emeğinize sağlık kardeşim. ;)

Evet bir türlü ispat edilemeyen cisimler. Ve bunları insanlar sadece gökyüzünde görmüşler şimdiye kadar. Ufo'nun içinde neler olduğu ise muamma. Ben de şunları çok merak ediyorum. Uzun zaman aralıklarında çekilen bu fotoğraflarda neden bütün ufolar aynı şekilde, buraya kadar gelmişken dünyanın atmosfer tabakasını aşıp yerküreye ulaşmışken neden kaçar gibi geri dönüyorlar ve kendilerini tanıtacak bir iz bırakmıyorlar arkalarında.
Emeğinize sağlık kardeşim. ;)

Aklımdan çok şey geçiyor şuan ama neyse bakalım,muhakkak Allah c.c herşeyi en iyi bilendir ve muhakkak herşeyin bir vakti,saati vardır.. ::) :)
Gözlerinize sağlık..

Bilim ve Teknoloji

MollaCami.Com