Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

YEDİKITA

biz de abone olduk elhamdülillah...

teşekkürler...sabırsızlıkla 3.cildi bekliyoruz....gerçekten mükemmel hazırlanmış.

3. cilt de akşam elime geçti...genel bir değerlendirme yapacak olursak..unutulan osmanlı sevgisi,iyi bir şekilde tekrar gönüllere girecek...osmanlı sevgimizi ziyadesiyle arttıracak....ecdada layık olma dileğiyle emeği geçenlere teşekkür ederim..Allah c.c razı olsun . :)

Yeni sayısı elime geçti. Çocuk Evlerinin artış gösterdiği ve verimli sonuçlar elde edinildiği bu dönmede gelişim yazılarınada yer ayrılması çok hoşuma gitti. Rabbim başarılarının sonuçlarını fazlasıyla versin ve başarılarını daim etsin.

öncelikle amin...
evet görüşünüze katılıyorum bende böyle bir evde kalıyorum bi yandan okuluma (üni) gidiyorum diğer vakitlerde arkadaşlara okul derslerinde yardımcı olmaya çalışıyoz hasbel kadar...

dergiyi okumalrına özen gösteriyoruz ayrıca ekleri de duvarlarımızı süslüyor...

allah emeği geçenlerden razı olsun...

Müsadenizle bir ayrıntıyı dile getirmek isterim.

Dergide bahsi geçen 'çocuk evleri' ana okullarıdır yani okul öncesi eğitim. Güvercin24 kardeşimizin bahsettiği de ana okullarıdır :)

Sizin sözünü ettiğiniz eğitim; okula giden öğrencilere yapılan eğitim desteği yani etüt.

RABBim yar ve yardımcınız olsun, muvaffak kılsın inşallah.

Dergiye üye olduk. İlk iki sayısını başka bir yerde inceledim. Onları da temin etmek isterim...

3. cilt de akşam elime geçti...genel bir değerlendirme yapacak olursak..unutulan osmanlı sevgisi,iyi bir şekilde tekrar gönüllere girecek...osmanlı sevgimizi ziyadesiyle arttıracak....ecdada layık olma dileğiyle emeği geçenlere teşekkür ederim..Allah c.c razı olsun . :)

Aynen katılıyorum emeği geçenlerden Allah razi ve memnun olsun....

Güncel Haberler

MollaCami.Com